فیلمی کمتر دیده شده از ویشکا آسایش

در ادامه فیلمی قدیمی از ویشکا آسایش بازیگر سرشناس کشور را مشاهده خواهید کرد.

ویشکا آسایش بازیگر مشهور سینما و تلویزیون است. او متولد سال ۱۳۵۱ است. ویشکا آسایش فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن است.

ویشکا آسایش کنار بازیگری طراحی لباس هم انجام می دهد. ویشکا آسایش را همه با نقش قطام در سریال امام علی (ع) می شناسند. ویشکا آسایش متاهل است و یک پسر به اسم گیو دارد.

بیوگرافی ویشکا آسایش

ویشکا آسایش متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران ، بازیگر و طراح لباس و صحنه است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن انگلستان می باشد که از ۱۹ سالگی جلوی دوربین رفت و ید طولانی در کوهنوردی هم دارد.

ایشان به زبان های فرانسه ، آلمانی تا حدودی و زبان انگلیسی کاملا مسلط است.

ویشکا آسایشدر تهران محله سید خندان، خیابان مهاجر به دنیا آمد است و تنها یک خواهر بزرگتر (۱/۵ سال) از خود بنام «آویسا» دارد

پدرش مهندس تاسیسات ساختمانی و مادرش تحصیلکرده رشته «مونته سری» (متد آموزش ویژه کودکان) در لندن معلم مهد کودک در ایران بود.

پدر بزرگش «شین پرتو» شاعر و نویسنده و زبان شناس کورد متولد کنگاور بود که سال ها بعنوان سفیر در هندوستان برای وزارت امور خارجه خدمت کرده است.

خواستگاری از شوهرش و فرزند

در رفت و آمدهایی که از انگلیس به ایران داشتم با رضا قبادی آشنا شدم و از همان ابتدا با خودم فکر کردم که او همان کسی است که من برای زندگی مشترک تو رویاهام دارم .

او جنتلمن ، جدی و قد بلند بود ، برای اینکه رضا رو بیشتر بشناسم وقت زیادی رو صرف کردم و هر روز علاقه من بیشتر میشد.

یک روز با خودم فکر کردم که نباید بیشتر از این وقت رو هدر بدهم و موضوع را با رضا در میان گذاشتم و علاقه ام رو بهش گفتم و گفتم دوست دارم با هم ازدواج کنیم که خوشبختانه پیشنهاد من از طرف رضا با استقبال مواجه شد.

بعد از اون هم من قید زندگی در خارج از کشور رو زدمو به ایران آمدم تا با رضا زندگی خوبی رو تجربه کنم و الان هم از زندگیم کاملا راضیم.

بعد از ازدواج خیلی زود تصمیم به بارداری گرفتم و در سال ۸۴ پسرم «گیو» به دنیا آمد ، رابطه من چندان شبیه رابطه یک مادر با بچه ام نیست.

من و پسرم درست عین دو تا دوست هستیم و مدام سر به سر هم می گذاریم و از حسی که بین ما وجود دارد غرق شادی می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا