فیلمی که نشان می دهد ملکه الیزابت گوشت انسان میخورده+ فیلم

ملکه انگلیس آدمخوار است. تا به حال فکر کرده‌اید چرا ملکه انگلیس اینقدر عمر درازی دارد؟

یک مُدل مکزیکی به نام “گابرِیلا ریکو” در سال ۲۰۰۹ درحالی که شوکه شده بود، با جیغ و فریاد از هتلی به خیابان آمد و گفت که ملکه انگلیس فردی را قربانی کرده و گوشت انسان خورده است. او در یک مراسم محرمانه،مهمان ملکه بود و رازی را دید و سپس افشا کرد که خیلی ها از آن اطلاع داشتند.

ملکه انگلیس آدمخوار است. تا به حال فکر کرده‌اید چرا ملکه انگلیس اینقدر عمر درازی دارد؟ تاریخ نگار انگلیسی، هوبرت هامدینگر معتقد است پاسخ را یافته است: او باید گوشت انسان بخورد تا شاداب بماند. در سال ۲۰۱۲ یکی از خدمه ملکه در قلعه ویندسور ادعا کرد بقایای گوشت انسانی را در فریزر ملکه پیدا کرده است.

۲ دیدگاه

  1. سلام ودورود،ازین موجود دوپا هر چی که بگی برمیاد.بهترین ودر عین حال پست ترین موجود میتونه بشه،انا خلقناه فی احسن تقویم
    ثم رددناه اسفل السافلین.

  2. چیز عجیبی نیس..وقتی انسان ازمعنویات واصل وجودی خودش فاصله بگیره وبه این دنیای فانی دل ببنده به هرکثافت کاری دست میزنه تا۴روز بیشتر زنده بمونه وخون بندگان خدا روتوشیشه بکنه…چطوری میخوان توپیشگاه خداوندجوابگوی ظلم وخون بناحق ریخته سیاهپوستان آفریقا.سرخپوستان قتل عام شده آمریکا هندی های له شده درزیرچکمه سربازان عنگلیسی ووودیگرانسانهادر۴گوشه دنیاباشن؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا