فیلم استارت فوق العاده گرگ برای شکار گوسفند

فیلمی دیدنی از حیات وحش را ببینید که گرگ برای شکار گوسفند فاصله بین خود و گله را به سرعت پر کرد و گوسفندی که عقب بود آخرین تلاش خود را برای فرار از آن طرف جاده انجام داد.

به گزارش پارسینه پلاس، پارک ملی بنف نوعی نسخه کانادایی پارک یلواستون آمریکا است. این پارک که در سال ۱۸۸۵ تأسیس شد، قدیمی‌ترین پارک ملی کانادا است و بیش از ۲۵۰۰ مایل مربع از کوه‌ها، یخچال‌های طبیعی، جنگل‌های انبوه و مناظر کوهستانی را در بر می‌گیرد و آن را به یکی از زیباترین مناطق در کل جهان تبدیل می‌کند. این پارک میزبان تعداد باورنکردنی حیات وحش مانند خرس گریزلی، کوگار، ولورین، بز کوهی، کاریبو و گوزن است.

در حالی که موجودات بیشتری وجود دارند که بنف را خانه خود می‌دانند، ما دو تا از باورنکردنی‌ترین‌ها را در ویدیویی می‌بینیم که این خانواده هنگام رانندگی در بزرگراهی خارج از پارک ملی در آلبرتا، در مسیر رفتن به کمپ خود در کاناناسکیس، ضبط کرده‌اند. این خانواده متوجه گله‌ای از گوسفندان شاخ بزرگ شدند که در کنار جاده در حال مسابقه بودند. تشخیص از روی ویدیو سخت است، اما به نظر می‌رسد حداقل ۸ گوسفند وجود دارند که هر یک تا آنجا که می‌توانستند می‌دویدند.

حالا چرا می‌دویدند؟ یک گرگ تنها می‌خواست که یکی را برای شام بگیرد. گرگ فاصله بین خود و گله را به سرعت پر کرد و گوسفندی که عقب بود آخرین تلاش خود را برای فرار از آن طرف جاده انجام داد. متأسفانه، این فقط به گرگ زاویه خوبی برای حمله داد و او گردن گوسفند بیچاره را گرفت و به زمین پرت کرد و بلافاصله گردنش را شکست. گرگ فقط برای لحظه‌ای مکث می‌کند تا نفس خود را چاق کند و با گرفتن گوسفند آن را به داخل جنگل می‌کشد تا در آرامش غذا بخورد.

والدین باید به بچه هایشان اجازه دهند کل ماجرا را تماشا کنند تا بفهمند این کل چیزی که اسمش زندگی است در جریان است. بدیهی است که روز خوبی برای گوسفند نبود، اما این تلاش گرگ صرفاً برای خوردن چند وعده غذایی ذات طبیعت را آشکار می‌کند. آن بچه‌های داخل ماشین تا آخر عمر در مورد این لحظه صحبت خواهند کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا