قتل زن تنها به‌خاطر سرقت یک مشت طلا

به دنبال پیدا شدن جسد زن تنها در خانه اش در پایتخت، بررسی‌ها نشان می دهد که او احتمالا قربانی سرقت طلاهایش شده است.

به گزارش پارسینه پلاس ، به دنبال پیدا شدن جسد زن تنها در خانه اش در پایتخت، بررسی‌ها نشان می دهد که او احتمالا قربانی سرقت طلاهایش شده است.

ساعت ۱۹:۳۰ شامگاه یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت به قاضی محمد مهدی براعه بازپرس ویژه قتل خبر رسید که زنی تنها در خانه اش به قتل رسیده است. تیم جنایی قدم در آپارتمان زن تنها گذاشت و با جسد خونین او مواجه شد. وی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

بهم ریختگی وسایل خانه وی و سرقت طلا و جواهراتش نشان می داد که عامل یا عاملان قتل با انگیزه سرقت دست به جنایت زده اند. همچنین مشخص شد که در خانه بدون هیچ تخریبی باز شده و این موضوع فرضیه جنایت از سوی یک آشنا را قوت می بخشید. از سوی دیگر مشخص شد که یکی از همسایه ها در جریان جنایت قرار گرفته و پلیس را خبر کرده است. او می گفت که مقتول تنها زندگی می کرد و روز حادثه قصد خروج از ساختمان را داشته که متوجه باز بودن در خانه وی شده است. از روی کنجکاوی وارد خانه زن تنها شده و چشمش به جسد خونین او افتاده است. جسد این زن به پزشکی قانونی انتقال یافته و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران جست وجوی خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز کرده اند تا اسرار این جنایت رازگشایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا