قتل زن جوان با ضربات مهلک چاقو در تهران

چهارشنبه چهارم مرداد ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام حسین (ع) مرگ زن جوانی را با ضربات چاقو روی تخت بخش جراحی به قاضیوحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

خبرگزاری تسنیم: چهارشنبه چهارم مرداد ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام حسین (ع) مرگ زن جوانی را با ضربات چاقو روی تخت بخش جراحی به قاضیوحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، قاضی جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی سرد خانه بیمارستان شدند و با جسد زن ۳۷ ساله‌ای به نام مهتاب مواجه شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد قاتل پس از ارتکاب جنایت خودش را به پلیس معرفی کرده و در کلانتری ۱۲۷ نارمک حضور دارد.

بدین ترتیب مرد جنایتکار هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: چهار سال قبل با مهتاب آشنا شدم در این مدت بخاطر علاقه زیاد درآمدهای روزانه‌ام را که از طریق مسافرکشی کسب می‌کردم به او می‌دادم؛ همه چیز خوب بود تا اینکه مهتاب به دروغ مدعی شد به شهرستان رفته و چند روزی نمی‌تواند من را ببیند.

متهم ادامه داد: ابتدا نمی‌دانستم که مهتاب دروغ گفته است تا اینکه همسایه او با من تماس گرفت و گفت مهتاب در تهران حضور دارد؛ پس از اینکه ماجرا را متوجه شدم به مهتاب زنگ زدم تا موضوع را در میان بگذارم اما او گفت که دیگر رابطه‌ای بین ما وجود ندارد.

وی گفت: پس از این حرف‌ها دنیا روی سرم خراب شد به همین خاطر یک چاقو از دوستم در غرب تهران خریدم و به ساختمان نیمه‌ کاره‌ای رفتم تا خودکشی کنم اما تصمیم گرفتم تا حرف‌های آخرم را به مهتاب بزنم و ۷۰ میلیون پولی که در این ۴ سال به او داده بودم را پس بگیرم.

مرد جنایتکار ادامه داد: پس از این تصمیم با مهتاب تماس گرفتم و گفتم قصد دارم تا تو را ببینم  که او نیز قبول کرد؛ راهی خانه مورد نظر شدم و ماشین را در کوچه پارک کردم دقایقی بعد مهتاب به پایین آپارتمان آمد و درب ساختمان را باز کرد.

متهم افزود: داخل راه‌پله‌های ساختمان بودیم که به مهتاب گفتم من در این ۴ سال همه کار برای تو انجام دادم اگر قصد داری این رابطه را به پایان برسانی باید ۷۰ میلیون تومانی که از من گرفته بودی را برگردانی که مهتاب در پاسخ مدعی شد دیگر همه چیز تمام شده است.

وی ادامه داد: در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و او را هدف ضربات چاقو قرار دادم پس از این حادثه سریعا آپارتمان را ترک و ساعتی بعد از طریق تماس تلفنی خودم را به پلیس معرفی کردم؛ علاقه زیادی به مهتاب داشتم و فقط میخواستم از تصمیمی که گرفته منصرفش کنم یا پولم را پس بگیرم.

پس از اعتراف صریح متهم به قتل زن جوان در راه‌پله‌های ساختمان، بازپرس ویژه قتل به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی صحنه وقوع جرم در محله نظام آباد شدند و با تحقیقات میدانی به فیلمی دست یافتند که صحنه مجروح شدن زن جوان  را توسط قاتل نشان می‌داد.

گفتگو با متهم

چند سال داری؟

۴۷ سالم است و ۶ سال قبل به تهران آمدم.

چه تحصیلاتی داری؟

فوق لیسانس ادبیات فارسی دارم.

شغلت چیست؟

داخل تهران مسافرکشی می‌کنم و شب هم در خودروی خود می‌خوابم.

با مقتوله از کجا آشنا شدی؟

۴ سال قبل یک درخواست تاکسی اینترنتی از سوی مهتاب به تلفن همراهم آمد که من نیز قبول کردم؛ در راه مسیر مقصد بودیم که با یکدیگر سر مسائل مختلف صحبت کردیم و آشنا شدیم.

چقدر به مقتوله پول داده بودی؟

تمام درآمدهای روزانه‌ام را در این مدت ۴ سال به صورت مدام به مهتاب می‌دادم که تا به امروز ۷۰ میلیون تومان  شده است.

چه شد که مرتکب قتل شدی؟

قصد داشتم خودکشی کنم اصلا نمیخواستم مهتاب را به قتل برسانم؛ به آنجا رفتم تا با او صحبت کنم.

پس چرا مهتاب را به قتل رساندی؟

علاقه خیلی زیادی به مهتاب داشتم و فقط میخواستم با ترساندن او پولم را پس بگیرم یا از تصمیمی گرفته منصرفش کنم اما حرف‌هایی که او درباره جدایی زد باعث شد تا کنترل خودم را از دست دهم.

پس از جنایت چه کار کردی؟

خیلی حالم بد بود با تلفن همراهم به پلیس زنگ زدم و گفتم که یک زن جوان را با چاقو هدف ضرب و جرح قرار دادم؛ در لحظات اول نمی‌داستم که او به قتل رسیده است.

پشیمانی؟

بله خیلی عذاب وجدان دارم، کسی را به قتل رساندم که علاقه زیادی به او داشتم.

با دستور وحید قاضی ناصری بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا