قتل همسر در خیابان با تصور خیانت

قاتل گفت: متوجه شدم همسرم با مرد غریبه‌ای ارتباط پنهانی دارد. روز حادثه وقتی داشت به محل کارش می‌رفت راهش را سد کردم و او را با چاقو زدم که به گردنش اصابت کرد و کشته شد.

مرد میانسال به خاطر اختلافات خانوادگی همسرش را با ضربه‌های چاقو در یکی از خیابان‌های شهرستان ماهدشت به قتل رساند.به گزارش ایران، صبح دوشنبه رهگذران در حالی که از میدان امام خمینی ماهدشت کرج عبور می‌کردند مرد میانسالی را دیدند که یک زن جوان را کتک می‌زد و با چاقو به جانش افتاده بود. بلافاصله موضوع به پلیس اعلام شد و دقایقی بعد مأموران پلیس به محل حادثه رسیدند. مرد میانسال را دستگیر کردند، اما مشخص شد، زن جوان که همسرش بوده به قتل رسیده است.متهم در بازجویی‌ها گفت: من و همسرم ۵ فرزند داریم، اما او از مدتی قبل شروع به ناسازگاری کرد و بچه‌ها را برداشت و به خانه پدرش رفت بعد هم متوجه شدم با مرد غریبه‌ای ارتباط پنهانی دارد. روز حادثه وقتی داشت به محل کارش می‌رفت راهش را سد کردم و او را با چاقو زدم که به گردنش اصابت کرد و کشته شد.

 

سرهنگ پیمان گودرزی فرمانده انتظامی کرج با تأیید این خبر گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر بازداشت شده و در اختیار کارآگاهان پلیس قرار دار


د.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا