قتل کودک ۵ ساله به دست پدر و مادر جنایت کار

پدر و نامادری سنگدل که 35سال پیش پسر 5ساله خود را به قتل رسانده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش سبک ایده آل، ۳۵سال پیش، صبح روز ۳مارس ۱۹۸۹، وقتی قرار بود که جاستین ترنر ۵ساله، همراه پدرش ویکتور لی ترنر و نامادری‌اش مگان ترنر به یک کمپینگ خانوادگی بروند، ناگهان پدرش به سرعت از خانه بیرون آمد و فریاد زد: «کسی به پسرم آسیب رسانده است.» در این شرایط پلیس در جریان قرار گرفت. در بازرسی از خانه ترنرها جسد جاستین داخل کابینت کشف شد.

به‌گفته پلیس، او خفه شده و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. آن زمان پلیس هر چه تحقیق کرد به نتیجه‌ای برای پیدا کردن قاتل نرسید. نامادری جاستین پس از اعتراف به مشاجره با پسر در صبح روز مرگ او مظنون بود، اما اتهامات در نوامبر ۱۹۹۰به‌دلیل کمبود شواهد لغو شد. ۲ سال بعد از مرگ جاستین، مگان ترنر نام خود را به پاملا کی ترنر تغییر داد.

به‌دلیل پیدا نشدن قاتل ، پرونده راکد ماند. حال بعد از ۳۵سال که پرونده‌های راکد به جریان افتاده است، از طریق پیشرفت علمی و پزشکی قانونی، الیاف و آثاری که روی بدن جاستین بوده با دی‌ان‌ای پدر و نامادری‌اش مطابقت داشت.

به گزارش کارآگاهان پلیس، تحقیقات نشان داد که جسد کودک ۵ساله وقتی پیدا شد که مدتی از مرگش می‌گذشت و همچنین به‌گفته شاهدان زمانی که پدر اعلام کرد به پسرش آسیب رسیده، رفتارش نمایشی بوده و کاملا از ماجرا اطلاع داشته است. ویکتور و مگان چهارشنبه گذشته در خانه خود در کراس هیل کارولینای جنوبی دستگیر و به قتل متهم شدند. آنها درصورت محکومیت به حبس ابد محکوم می‌شوند. دادگاه آنها به‌زودی برگزار خواهد شد.

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا