قطر فقط هزار بلیت به هواداران ایرانی اختصاص داد!

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل قطر قرار می‌گیرد.

به گزارش پارسینه پلاس، این در شرایطی است که قطری‌ها در ابتدا قصد داشتند بازی را از ورزشگاه الثمامه به استادیوم ۶۰ هزار نفری البیت منتقل کنند و در صورت تحقق این امر ۱۵۰۰ نفر بلیت در اختیار ایران بگذارند. با این وجود پس از مخالفت فدراسیون فوتبال با این موضوع، قطری‌ها نیز تصمیم گرفتند تصمیم قبلی خود را عملیاتی کرده و همان هزار بلیت ورزشگاه الثمامه را به ایرانی‌ها بدهند.

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل قطر قرار می‌گیرد.

این بازی در ورزشگاه  ۴۴ هزار نفری الثمامه برگزار می‌شود. فدراسیون فوتبال قطر در آستانه برگزاری این بازی در اقدامی عجیب تمام بلیت‌های این بازی را خریداری کرده و فقط کمتر از هزار بلیت را در اختیار هواداران ایران قرار داده است.
این در شرایطی است که قطری‌ها در ابتدا قصد داشتند بازی را از ورزشگاه الثمامه به استادیوم ۶۰ هزار نفری البیت منتقل کنند و در صورت تحقق این امر ۱۵۰۰ نفر بلیت در اختیار ایران بگذارند.
با این وجود پس از مخالفت فدراسیون فوتبال با این موضوع، قطری‌ها نیز تصمیم گرفتند تصمیم قبلی خود را عملیاتی کرده و همان هزار بلیت ورزشگاه الثمامه را به ایرانی‌ها بدهند.
قطری‌ها برای پر کردن سهمیه خود هم جدا از کارگران خارجی شاغل در این کشور، قصد دارند بلیت خود را در اختیار مردم کشورهای عربی همجوار هم قرار بدهند تا حامی شاگردان تین تین مارکز در این بازی حساس باشند.
منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا