قیافه محمد بحرانی با مو و سیبیل بلند

عکسی از محمد بحرانی با سیبیا و مو در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش سبک ایده آل،  عکسی از محمد بحرانی صدا پیشه جناب خان  و یکی از داور های برنامه صدا شو که مربوط به دوران جوانی این هنرمند است را در ادامه مشاهده می‌کنید. محمد بحرانی  کارگردان، صداپیشه، عروسک‌گردان، شاعر و مجری است.

محمد بحرانی اصالتا اهل کازرون است . جانبخشی به عروسک محبوب جناب‌خان با گویش شیرین آبادانی، عروسک آقای هم ساده مرد ساده‌دل اما بداقبال شیرازی و عروسک ببعی که در «مجموعهٔ کلاه قرمزی» چهرهٔ کودکانه و ملوس این شخصیت بیشترین تضاد ممکن را با صدای پرطنین و قدرتمندش دارد، از فعالیت‌های شاخص محمد بحرانی در زمینه صداپیشگی و علت اصلی محبوبیتش میان مردم است. در ادامه این عکس از محمد بحرانی را مشاهده می‌کنید:

محمد بحرانی

گفتگو  جالب با  محمد بحرانی

وقتی رو به رویش بنشینید خیلی جدی تر از چیزی به نظر می رسد که تصور می کردید. صداپیشه عروسک های محبوب و پرطرفداری مثل ببعی و آقوی همساده این بار با عروسک بنفش رنگی مهمانمان شد که این روزها برای خودش اسم و رسمی به هم زده و با آوازهای شبانه اش دل ملتی را شاد می کند. بله، جناب خان همراه محمد بحرانی و دو گرداننده اش، حامد ذبیحی و مهدی برقعی. گپ ما را با بحرانی بخوانید تا از جادوی جناب خان بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا