لقب وفادارترین مرد برای این تازه داماد همه چیز تمام

در ادامه ماجرای مردی را می خوانید که عاشقانه از همسرش که زندگی نباتی دارد مراقبت می کند.

به گزارش پارسینه پلاس، داستان پیش‌رو به دلیل ماهیت تاثیرگذارش به سرعت و بارها در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است. داستانی درباره عشق بی قید و شرط دیوید سزار (David César)، مرد ساکن برزیل که چندین سال است زندگی خود را وقف مراقبت از همسرش برونا دو سوزا (Bruna de Sousa) کرده که به خاطر یک حادثه در وضعیت نباتی به سر می‌برد.

داستان تاثیرگذار مردی که زندگی‌ اش را وقف مراقبت از همسرش کرده

سال ۲۰۱۸ بود. دیوید و برونا در یک روز عادی مشغول تماشای تلویزیون بودند که ناگهان برونا به دلیل ایست قلبی تنفسی دچار تشنج شد. دیوید ۲۸ ساله در مصاحبه ای به یاد می‌آورد: «در عرض سه دقیقه او تمام علائم حیاتی‌اش را از دست داد. ما سریع به بیمارستان رفتیم و بعد از ۲۵ دقیقه موفق شدند او را احیا کنند، اما مدت زیادی بود که برونا بدون اکسیژن مانده بود.»

داستان تاثیرگذار مردی که زندگی‌ اش را وقف مراقبت از همسرش کرده

به گفته دیوید، برونا از اختلالی رنج می‌برد که بر عملکردهای اساسی سیستم عصبی تأثیر نمی‌گذارد، اما او را از درک محیط اطرافش بازمی‌دارد. به عبارت دیگر، همسرش با عواقب دائمی و در وضعیت نباتی به سر می‌برد.

برونا تقریبا دو سال در بیمارستان بستری بود و از ژوئن ۲۰۱۹، دیوید تمام وقت خود را صرف مراقبت از او در خانه کرده است اما از آنجایی که بیکار بوده، نتوانست همه نیازهای شریک زندگی خود را برآورده کند. برونا اگرچه حالا در خانه است، اما به کمک متخصصان، داروها، غذا و موارد دیگر نیاز دارد.

داستان تاثیرگذار مردی که زندگی‌ اش را وقف مراقبت از همسرش کرده

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا