ماجرای سرقت میلیاردی دختر جوان از خانه پدرش

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک دختر ۲۰ ساله و فردی خبر داد که این دختر را از خانه پدرش فراری داده و چند میلیارد تومان طلا و پول نقد نیز سرقت کرده بود.

به گزارش پارسینه پلاس، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: ابتدای فروردین سال جاری در پی فقدان دختری حدودا ۲۰ ساله و شکایت خانواده وی به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

تسنیم در خبری نوشت:وی افزود: پدر فرد فقدانی توضیح داد که دخترم قصد داشت با یک مرد ازدواج کند اما با مخالفت شدید من روبه‌رو شد. فرزندم به بهانه رفتن به کلاس زبان از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشت. در ادامه نیز پی بردم که طلاهای همسرم و مقدار زیادی پول نقد به ارزش ۳۰ میلیارد ریال از منزل سرقت شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با تحقیقات میدانی به دست آمد که فقدانی به‌ همراه مرد جوان قصد دارند طلاها را بفروشند و به همین خاطر به بازار طلافروشی مراجعه کرده‌اند که بدین ترتیب خیلی زود با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم مخفیگاه آنها در غرب تهران شناسایی شد.

سردار ولی‌پور گودرزی متذکر شد: پس از اقدامات پلیسی نامحسوس و شبانه‌روزی و با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و به‌ همراه فقدانی به اداره چهارم پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: متهم پس از انتقال به اداره چهارم هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر اغفال جوان به خاطر سرقت اموال با شگرد وعده‌های دروغین ازدواج اعتراف کرد.

وی در پایان به کشف طلاهای به سرقت رفته اشاره کرد و خاطرنشان کرد: فقدانی تحویل خانواده وی شد و با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا