ماجرای مذاکره برانکو با پرسپولیس

کارشناس فوتبال امارات در شبکه ابوظبی اسپورت از دلیل مذاکره برانکو با مدیران پرسپولیس در جریان بازی های جام ملت های آسیا پرده برداشت.

به گزارش پارسینه پلاس،  «برانکو برای تحت فشار قراردادن فدراسیون عمان با مدیران پرسپولیس مذاکره کرد»، این تحلیل کارشناس اماراتی در شبکه ابوظبی اسپورت از دلیل مذاکره سرمربی تیم ملی عمان در جریان مسابقات جام ملت‌های آسیا با مدیران سرخ پوشان پایتخت است.

برانکو با هدایت تیم ملی عمان در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا بدون هیچ بردی و با کسب تنها ۲ امتیاز از این مسابقات حذف شد تا حکم برکناری اش شب گذشته از سوی فدراسیون عمان صادر شود.

خبرنگار اماراتی در تحلیل عملکرد عمان زیرنظر سرمربی کروات می‌گوید که باید اعتراف کند در ۲۰ سال گذشته شاهد «بدترین عملکرد تیم ملی عمان» در مسابقات جام ملت‌های آسیا بوده است.

کارشناس شبکه ابوظبی اسپورت معتقد است که برانکو به دلیل اینکه قراردادش قبل از مسابقات جام ملت‌های آسیا تعیین تکلیف نشد و قراردادش تمدید نشد، تصمیم گرفت با مدیران باشگاه ایرانی در جریان مسابقات مذاکره کند تا هواداران عمانی با دیدن تصاویر مذاکره سرمربی تیم ملی کشورشان با ایرانی‌ها به «فدراسیون عمان حمله کنند و فشار را روی مدیران فدراسیون دوچندان کند».

مذاکره مجدد برانکو در ابوظبی با پرسپولیسی‌ها در شرایطی بود که مالیات و جریمه دیرکرد آن به طور کامل توسط پرسپولیس پرداخت شده بود، اما در نهایت این سرمربی دست رد به سینه درویش زد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا