مادربزرگ ۸۳ساله از همسر۳۷ساله اش طلاق گرفت

«آیریس جونز»، پیرزن ۸۳ ساله‌ای که اخیرا از شوهر جوان خود با فاصله سنی ۴۶ سال جدا شده می‌گوید او «پول‌دوست و خودخواه» بود.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از وقت صبح، «آیریس جونز» که حقوق بازنشستگی دریافت می‌کند در سال ۲۰۱۹ با «محمد ابراهام»، جوان ۳۷ ساله مصری آشنا شد و سال بعد با او ازدواج کرد. اما این رابطه بیشتر از چهار سال دوام نیاورد.

جونز پس از جدایی، با انتقاد زیاد از شوهر جوان خود در فیسبوک نوشت: «محمد در طول این چهار سال فقط از من پول گرفته است. زمان ازدواج ما در سفارت بریتانیا، یکی از کارمندان به من گفته بود که مراقب باشم و به او پول ندهم.»

جونز ادعا کرد که در اولین سفر به مصر، ۱۸ هزار و ۸۲۶ دلار به محمد پول نقد داده است. او گفت: «من در حساب بانکی‌ام ۵۰ هزار و ۲۰۴ دلار پول داشتم و کارت بانکی را در اختیار محمد گذاشته بودم. هزینه روزانه ما ۳۲ دلار بود. که برای پرداخت هزینه‌های زندگی در مصر عالی بود.»

برخی رسانه ها مدعی شدند که هزینه‌های روز افزون این همسر جوان، در نهایت پیرزن را به زانو درآورده است. جونز به محمد گفته بود: «اگر فردا بمیرم، به اندازه هزینه دفنم هم پول ندارم.» این در حالی است که محمد از او درخواست ۵۰ هزار دلار کرده بود.

آیریس جونز در ادامه گفت: «جدایی من از محمد سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام بود زیرا عشق من به او واقعی بود. در نهایت به مغزم اجازه دادم به‌جای قلبم تصمیم بگیرد. باید قبول کنم من یک نوجوان عاشق نیستم. من ۸۳ ساله‌ام.»

آیریس پس از جدایی، تصمیم گرفت تا با به سرپرستی گرفتن یک گربه که آن را «همدم بی‌نقص» می‌نامد، به زندگی ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا