ماشین باربی کارداشیان گرد و خاک به پا کرد!+تصاویر

کورتنی کارداشیان چهره مشهور فضای مجازی ماشین جدید خود که با الهام از باربی به صورت سفارشی ساخته شده است را به نمایش گذاشتند!

تخمین زده می‌شود ماشین جدید این زوج مشهور چیزی بین ۲۵۰هزار تا ۳۵۰هزار دلار ارزش داشته باشد. آقای نوازنده ۴۷ ساله در روز گرم تابستان برای خنک شدن یک قهوه سرد به همراه داشت. او پیش از به راه افتادن همچنین مطمئن شد تا در را برای همسر باردارش باز کند.

این زوج خوشبخت مثل همیشه شیک به نظر می‌رسیدند. کورتنی یک لباس بلند ماکسی با طرح‌های انتزاعی با رنگ‌های شاد به تن داشت.

تروایس، درامر گروه «Blink-182»، در حالی که دستش را دور همسرش حلقه کرده بود، یک تی شرت سفید پوشید. پدر آینده این تیشرت را با کفش‌های ورزشی آدیداس، کلاه خاکستری عینک آفتابی ست کرد.

تولد اولین فرزند زوج مشهور هالیوودی!

انتظار می‌رود که کورتنی و همسرش در اواخر سال جاری به اولین فرزندشان خوش آمد بگویند. این زوج رسماً در ژوئن سال ۲۰۲۲ در یک عروسی ایتالیایی زیبا با هم ازدواج کردند.

این زوج به طور علنی ماه‌ها آزمایش و درمان باروری انجام دادند تا ستاره کارداشیان‌ها بتواند باردار شود.

فرآیندی پرهزینه و احساسی که در برنامه تلویزیونی کارداشیان‌ها مستند شده است.

کورتنی و تراویس در مجموع شش فرزند از ازدواج‌های سابق خود دارند. بارکر پدر سه فرزند با شانا موکلر است. یک دخترخوانده ۲۴ ساله به نام آریانا، پسری ۱۹ ساله به نام لاندون، و دختری ۱۷ ساله به نام آلاباما. کورتنی نیز مادر سه فرزند است.

میسون پسری ۱۳ ساله، پنه لوپه دختری ۱۱ ساله و رینگ پسر هشت ساله خود. پدر فرزندان کورتنی کارداشیان اسکات دیسیک همسر سابق او است. این زوج با هیجان منتظر به دنیا آمدن پسر بچه خود هستند. با این حال هنوز نامش را فاش نکرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا