مجری زن صداوسیما در فدراسیون پست گرفت

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در مورد انتخاب سرپرست نایب رئیسی زنان این فدراسیون که از مجریان صدا و سیماست گفت: او روی ورزشکاران شناخت دارد و ورزشکاران ما هم او را می‌شناسند. علاوه بر این از مشکلات مطلع است.

به گزارش سبک ایده آل، پس از آنکه پریسا بهزادی نایب رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی از سمت خود کنار رفت، مهدی مبینی سرپرست این فدراسیون روز گذشته سرپرست جدیدی را برای این سمت انتخاب کرد.

در این راستا زهرا محمودوند که از مجریان تلویزیون است با حکم سرپرست فدراسیون به عنوان سرپرست نایب رئیسی زنان انتخاب شد.

مهدی مبینی در مورد این انتخاب گفت: یکسری شاخص‌ها داشتیم که یکی تحصیلات است. خانم محمودوند دکترای مدیریت ورزش دارد. در صدا و سیما هم ۱۴ سال سابقه اجرایی دارد و بیگانه با ورزش نیست. از همه مهمتر دوومیدانی کار است. از قهرمانان سابق ۱۰۰ و ۴۰۰ متر کشور بوده و یک بار هم به اردوی تیم ملی دعوت شده، یعنی جزو سه نفر برتر کشور بوده است.

او در ادامه افزود: خانم محمودوند مدارک داوری و مربیگری چند رشته ورزشی را هم دارد. به این دلیل انتخاب شده تا خون تازه‌ای در بخش زنان ما جریان پیدا کند. بخش زنان بسیار مهم است و روند رو به رشدی دارد بنابراین باید از افرادی توانمندتر از نفرات قبلی استفاده کنیم. از آنجایی که قهرمانی آسیا را هم پیش رو داریم، لازم بود سریع‌تر نایب رئیس زنان مشخص شود تا حضور چشمگیری در قهرمانی آسیا داشته باشیم. او دلسوز، متعهد و متخصص است. تحقیق کرده‌ام و الکی آدم به فدراسیون نمی‌آورم.

او در مورد اینکه محمودوند مجری تلویزیون است و چه شناختی از دوومیدانی داشته که سمت نایب رئیسی گرفته است، ادامه داد: مجری تلویزیون است، اما هم روی ورزشکاران شناخت دارد و ورزشکاران ما هم او را می‌شناسند. از مشکلات مطلع است و با قهرمانان ما در ارتباط بوده است. چند ماه دیگر می‌توانید عملکردش را ارزیابی کنید. البته از زحمات خانم بهزادی در دوران تصدی پست نایب رئیسی نیز تشکر می‌کنم.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که خانم محمودوند مجری صداو سیماست و چگونه می‌خواهد کار‌های مربوط به نایب رئیسی زنان را انجام بدهد، گفت: وقت بیشتری روی سمت نایب‌رئیسی می‌گذارد و به صورت پاره‌وقت با صدا و سیما همکاری دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا