مجوز برنامه “اسکار” مهران مدیری از ساترا گذشت

مجوز آقای مدیری از شورای ساترا عبور کرد اما اینکه در فرایند چه اتفاقی برای آن رخ داد، کسی شفاف برای من توضیح نداد.»

به گزارش پارسینه پلاس، سیدمحمد هاشمی درباره صدور مجوز برنامه «اسکار» مهران مدیری و اینکه شورای ساترا به مدیری مجوز داد اما جلوی اعلام آن گرفته شد، گفت: تا جایی که اطلاع دارم مجوز آقای مدیری از شورای ساترا عبور کرد اما اینکه در فرایند چه اتفاقی برای آن رخ داد، کسی شفاف برای من توضیح نداد.

قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش اول گفت‌وگویش درباره جزئیات و نکات لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در حوزه فرهنگ و همچنین مسائلی درباره حجاب بازیگران و… که چندین بار پربحث شده، صحبت کرده بود.

قائم مقام وزارت ارشاد درباره اینکه «برخی هنرمندان معتقدند صداوسیما در حال گروکشی و استفاده از دست‌ بالای خود در موضوع ساترا است که مجوز مهران مدیری را نشانه‌ای از آن می‌دانند»، گفت:

درباره مساله صوت و تصویر فراگیر خیلی بحث کرده‌ایم. اول مشخص کردن تعریف صوت و تصویر فراگیر است و سپس مشخص کردن اینکه ما در مقابل این حقیقت رسانه‌ای و فرهنگی چه رویکردی داریم و سوم هم اینکه توجه به تقسیم کار فعلی.

هاشمی درباره اینکه برای مجوز برنامه «اسکار» مهران مدیری چه اتفاقی رخ داد و آیا تایید می‌کنید که شورای ساترا به مدیری مجوز داد اما جلوی اعلام آن گرفته شد، گفت: در شورای ساترا این روال وجود دارد که بعد از نظر اعضا، یکسری مراحل استعلامی دارد که انجام می‌شود.

تا جایی که اطلاع دارم مجوز آقای مدیری از شورای ساترا عبور کرد اما اینکه در فرایند چه اتفاقی برای آن رخ داد، کسی شفاف برای من توضیح نداد و به همین دلیل اطلاع دقیقی ندارم.

ممکن است در عمل این چیزی که می‌گویید اتفاق افتاده باشد که باید جزییات آن را از دوستان صدا و سیما بپرسید.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا