مجید رضوی در کانادا روی صحنه می‌رود

کنسرت‌ مجید رضوی، خواننده جوان پاپ کشورمان در کانادا برگزار می‌شود.

به گزارش پارسینه پلاس،  محمدرضا خانزاده تهیه‌کننده کنسرت‌های مجید رضوی با ارایه جزییاتی درباره نحوه برگزاری این تور‌های بین‌المللی، از استقبال مخاطبان مقیم کانادا برای خرید بلیت کنسرت‌های این خواننده خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، مجید رضوی که آثار و مجموعه کنسرت‌هایش طی ماه‌های گذشته در ایران و کشور‌های دیگر با استقبال خوبی مواجه شده، بهمن سال جاری در شهر‌های تورنتور، ونکوور، مونترال و کلگری کشور کانادا مجموعه کنسرت‌هایی را برگزار خواهد کرد. این در حالی است که در فاصله کمتر از ۲ ماه به شروع این تور کنسرت‌ها بیش از ۶۰ درصد از بلیت برنامه‌ها در شهر‌های ونکوور و تورنتو به فروش رسیده‌اند. به همین دلیل ۲ شهر مونترال و کلگری نیز برای برپایی تور کنسرت‌های مجید رضوی در کانادا اضافه شده‌اند.

وی درباره تاریخ برگزاری تور کنسرت‌های کانادا این خواننده هم توضیح داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته کنسرت‌های مجید رضوی روز جمعه نهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۰ بهمن سال ۱۴۰۲) در سالن «Bella Concert Hall» شهر کلگری، روز یکشنبه یازدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۲ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «Vogue Theatre» شهر ونکورو، روز جمعه شانزدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «John Bassett» شهر تورنتو و روز یکشنبه هجدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۹ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «Cinema Imperial» شهر مونترال توسط شرکت «اکسیر نوین» با همراهی شرکت «ترانه شرقی» میزبان مخاطبان خواهد بود.

خانزاده گفت: برای اولین بار در برگزاری کنسرت خواننده‌های داخل ایران در کانادا ما از حدود ۶ ماه قبل تاریخ برگزاری، مرحله فروش بلیت برنامه‌های تورنتو و ونکوور روی سایت‌ها را آغاز کردیم. این تصمیم هم به دلیل افزایش زمان بررسی صدور ویزای کانادا برای ایرانیان و اتفاق‌هایی نظیر عدم صدور به موقع ویزا و نرسیدن به موقع پاسپورت‌ها بود که طی ماه‌های گذشته در برگزاری کنسرت برخی از خوانندگان شاهد آن بودیم. شرایطی که برنامه‌گذار‌ها را مجبور کرد کنسرت‌ها را کنسل و یا تاریخ آن را جابه‌جا کنند؛ بنابراین ما برای کاهش ریسک این موضوع، تصمیم گرفتیم تا فروش را زودتر از موعد باز کرده و پرونده‌های اخذ ویزا را از ۲۰۰ روز قبل، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنیم. البته برنامه‌ریزی برای حضور در یک برنامه که در سال میلادی بعدی (۲۰۲۴) و ۶ ماه بعد برگزار می‌شود برای ایرانیان واقعا کار دشواری است.

این تهیه‌کننده کنسرت‌های موسیقی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به این‌که آمار فروش بلیت کنسرت‌های کانادا مجید رضوی در ردیف برترین کنسرت‌های خوانندگان داخل ایران برای اجرای برنامه در این کشور قرار گرفته است، افزود: نکته قابل تاملی که درباره برخی حواشی مطرح‌شده می‌توان به آن اشاره داشت، فقدان ارایه اطلاعات دقیق و شفاف به مخاطبان است که ما تلاش می‌کنیم در برگزاری مجموعه کنسرت‌های مجید رضوی روی این موضوع تمرکز داشته باشیم. نکته دیگر این‌که کنسرت‌های این خواننده در تورنتو و ونکوور در سالن‌های باکیفیت و ظرفیت تماشاگر ۱۲۰۰ نفری برگزار می‌شود که می‌تواند در نوع استقبال تماشاگران از این اجرا‌های زنده مورد توجه قرار گیرد. این در حالی است که تیم برگزاری کنسرت‌ها نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند تا برنامه ارایه‌شده، در بالاترین کیفیت ممکن در حوزه طراحی نور، صدابرداری، کارگردانی و تصویرسازی به مخاطبان ارایه شود.

مجید رضوی که در فصل پاییز یکی از پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین خوانندگان کنسرت‌ها بود، قبل از آغاز فصل جدید تور کنسرت‌های بین المللی‌اش، روز هجدهم دی نیز در قالب هشتمین دور تمدید کنسرت‌های تهران میزبان مخاطبان خود در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران خواهد بود.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا