محمد معتمدی از «سیستان» خواند + آهنگ

تک آهنگ «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین قطعات منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که با شعری از بهمن محمدزاده و آهنگسازی افشین عزیزی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

ایرنا نوشت: «سیستان» عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده به خوانندگی محمد معتمدی است که به تازگی پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

بهمن محمدزاده شاعر، افشین عزیزی آهنگساز و تنظیم کننده، یونس دهمرده مدیر پروژه، حامد غلامی عکاس، کیارش کاویان طراحی کاور عوامل اجرایی تک آهنگ «سیستان» را تشکیل می دهند.

در توضیحات تکمیلی این قطعه آمده است: «منطقه سیستان به دلیل برخی از مشکلاتی که در زمینه حق آبه این منطقه پدید آمده، خشکسالی بی سابقه ای را سپری می کند. به طوری که علاوه بر نابودی کشاورزی این منطقه، مردم شریف این ناحیه از داشتن آب شرب سالم نیز محروم مانده اند.

محمد معتمدی در راستای حمایت از مردم سیستان برای این آهنگ هیچ دستمزدی دریافت نکرده است. ضمن اینکه بخشی از هزینه های تولید این اثر توسط دانشگاه زابل و با مساعدت رئیس وقت این مرکز دانشگاهی پرداخت شده است.»

تک آهنگ «سیستان» با مجوز شماره ۳۰۰۰۰۳۱-۱۴۰۱۸۱۶ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ۳۸۶۶۷ کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا