مدل موی مناسب بینی بزرگ کدام است؟

رنگ و مدل مو در کوچک‌تر نشان دادن بینی بسیار مؤثر است بنابراین خانم هایی که بینی بزرگی دارند، باید در انتخاب مدل و رنگ مو دقت بیشتری داشته باشند.

به گزارش پارسینه پلاس، اگر به دنبال یک مدل موی مناسب هستید و در کنار آن، می خواهید که شکل متعادلی را با اجزای بزرگ صورتتان، مثل بینی بزرگ ایجاد کند، این اطلاعات را مطالعه کنید.

مدل موی چند لایه یا همان لیر

مدل موی چند لایه، باعث نرمی و لطافت زیادی در موهای شما شده و باعث می شود که دیگران بیشتر به چشم شما توجه کنند تا اینکه بخواهند توجهشان را روی بینی شما قرار دهند. مدل موهای جنیفر انیستون معمولاً چند لایه و صاف یا به صورت فر یا موج دار است که تمرکز افراد از روی بینی برمی دارد.

مدل موی چند لایه

بلندی مو

موهایی با طول متوسط یا بلند برای خانم هایی که بینی بزرگی دارند، مناسب تر است. وقتی موها بلندتر باشد، دست شما برای انتخاب مدل موهای مختلف بازتر است. در نتیجه کمتر به حجم بینی توجه می شود.

کوتاهی پیکسی

کوتاهی پیکسی برای خانم هایی مناسب است که با بینی بزرگ خود مشکلی ندارند.

چتری

مدل موهای چتری تمرکز افراد را از روی بینی بر می دارد و آن را بیشتر به قسمت های دیگر صورت متمایل می کند. البته مدل موهای چتری که بیشتر به سمت کناره ها باشد، نه در مرکز صورت.

مدل موی فر یا ویو

معمولا مدل موهای فر یا ویو صورت را پرتر می کند. در نتیجه صورت پهن تر و قاعدتا بینی کوچک‌تر نشان داده می شود. می توانید برای فر کردن موها از بیگودی استفاده کنید و یک ظاهر زیبا را به وجود بیاورید.

مدل موی فر

مدل موی گوجه‌ای

مدل موی گوجه ای بالای سر که خیلی هم نظم ندارد، بینی را کوچکتر نشان می دهد. فقط باید انواع آن را روی موهایتان امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای صورت شما مناسب تر است.

پوش دادن موها

همچنین می توانید تمرکز دیگران را از بینی بزرگ خود به انتهای مو ببرید. موهای تان را به دو قسمت تقسیم کرده و کمی فر کنید و آنها را کناره های صورت تان بریزید. همچنین می توانید موها را در قسمت پشت سر هم پوش دهید و یک دم اسبی زیبا یا یک مدل گوجه ای به هم ریخته ایجاد کنید و مقداری از آنها را هم روی صورت بریزید.

فرق کج

اگر می خواهید تمرکز افراد را از روی بینی بزرگ بر دارید، می توانید از فرق کج استفاده کنید. فرق کج توجه بیشتری را به ناحیه چشم ها متمایل می کند. فرقی ندارد که بلندی موهای تان چقدر باشد، در هر صورت فرق کج گزینه مناسبی است.

فرق کج برای بینی بزرگ

رنگ موی مناسب خانم های با بینی بزرگ

باید رنگ هایی را استفاده کنید، که در قسمت لبه های مو پررنگ تر باشند. چنین رنگ موهایی تمرکز زیاد افراد را از روی بینی شما بر می دارند. پس یک متخصص رنگ مو پیدا کنید که ایده های خوبی برای زیباتر کردن موهای شما داشته باشد.

باید بدانید رنگ موهایی که ترکیبی نیستند و فقط یک رنگ در آن استفاده شده، بینی را بزرگتر نشان می دهد. بنابراین سعی کنید از ترکیب چند رنگ مو و هایلایت استفاده کنید.

رنگ موی روشن

بهترین گزینه استفاده از رنگ موهای روشن، مانند:رنگ موی خاکستری روشن و قهوه ای روشن و بلوند گندمی است که ویژگی های صورت شما را بهتر نمایان می کنند و آنها را کوچک‌تر و ظریف تر نشان می دهند.

 

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا