مرتضی امینی تبار خوش‌اقبال‌ترین بازیگر افغانستانی درایران

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری با انتشار یک عکس در لباس کردی اینستاگرامش را بروز کرد.

به گزارش پارسینه پلاس،  مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری با انتشار یک عکس در لباس کردی اینستاگرامش را بروز کرد. هنرمندانی از جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی‌تبار، مه‌لقا باقری و سید جواد هاشمی از فصل اول این سریال هستند که در فصل دوم سریال زخم کاری نیز حضور دارند. همچنین بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران سریال زخم کاری اضافه شده‌اند. فیلمنامه فصل دوم سریال زخم کاری به صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده است و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌کننده این اثر نمایشی است.
مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری اصالتا افغانستانی است. مرتضی امینی تبار متولد ۱۶ مرداد ۱۳۷۸ در قم ، بازیگر سینما و تلویزیون است مرتضی امینی تبار تحصیل کرده رشته بازیگری می باشد که با تئاتر دانشجویی شروع کرد و در ۲۱ سالگی با سریال زخم کاری با وجود سانسورهای زیاد به شهرت رسید.

مرتضی امینی تبار

آیا بازیگر سریال زخم کاری اصالتا افغانستانی است؟

مرتضی امینی‌تبار، بازیگر نقش میثم سریال زخم کاری اصالتی افغانستانی دارد اما در ایران به دنیا آمده است. پدر و مادری ۲۵ سال پیش از افغانستان به ایران مهاجرت کردند.

مرتضی امینی تبار می‌گوید که من اصلیتی افغانستانی دارم اما خودم در ایران و در شهر قم به دنیا آمدم. پدر و مادرم از اقوام تاجیک افغانستان هستند و ۲۵ سال پیش ساکن ایران شدند. ۱۵ ساله که بودم به عنوان مجری در یک شبکه انگلیسی زبان مشغول شدم و بعد از آن، بازیگری تئاتر را در قم شروع کردم. تقریبا هر کجا که کار کردم، همه می‌دانستند من افغان هستم و مشکل چندانی هم پیش نمی‌آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا