مریم کاویانی با استایل جدید+عکس

عکسی جذاب و دیدنی از خانم مریم کاویانی بازیگر را در زیر مشاهده می کنید.

مریم کاویانی بازیگر خوب ایرانی است که قبل از بازیگر شدن در بیمارستان پرستار بوده است. خانم کاویانی به صورت اتفاقی وارد بازیگری شده است. وی پس از بازی در سریال اویک فرشته بوده به اوج شهرت رسید. او تجربه وزندگی مشترک ناموفق را دارد. خانم کاویانی از ازدواج اولش یک فرزند پسر دارد.

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد تیر ماه ۱۳۴۹ در اهواز اسـت و ۴۸ سال سن دارد.  کاویانی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می باشد. پدر و مادرش اهل بابل بوده ودر یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچک تر از خودش زندگی میکند.

شغل اصلی او پرستاری بوده ودر اولین بار درسال ۱۳۸۱ با حضور در مجموعه رویای جوانی بـه کارگردانی نادر مقدس و نویسندگی انوشه منادی بازیگری را تجربه کرد. مریم کاویانی بعد ها درسال ۱۳۸۴ با حضور در مجموعه تلویزیونی او یک فرشته بود، بـه کارگردانی علیرضا افخمی بـه خوبی دیده شد.

ازدواج مریم کاویانی

مریم کاویانی تا کنون دوبار ازدواج کرده اسـت، حاصل ازدواج اول وی یک فرزند ۲۱ ساله بنام علی می باشد. کاویانی در ازدواج دوم خود با رامین مهمان پرست ازدواج کرده، رامین مهمانپرست در دولت احمدی‌نژاد، سمتِ سخنگوی وزارت امور خارجه را داشت، مدتی هم سفیر ایران‌ در لهستان و لیتوانی بوده اسـت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا