مشهورترین گربه دنیا با ۹۷میلیون دلار ثروت!

مشهورترین گربه دنیا اولیویا بنسون، گربه تیلور سوئیفت سومین حیوان خانگی ثروتمند جهان با ثروت تخمینی ۹۷ میلیون دلار است.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از روزیاتو، اولیویا بنسون، گربه تیلور سوئیفت سومین حیوان خانگی ثروتمند جهان با ثروت تخمینی ۹۷ میلیون دلار است. بنسون، یک اسکاتیش فولد است که میلیون‌ها لایک در اینستاگرام به دست آورد و با بازی در کنار سوئیفت در چندین موزیک ویدیو و تبلیغ، معروف شده است.

ثروتمند ترین حیوانات

اما، گربه تیلور سوئیفت پشت سر ستاره اینستاگرامی، گربه ای به نام نالا، که در رتبه دوم قرار دارد. و یک ژرمن شپرد به نام گونتر ششم از ایتالیا که ثروتمندترین حیوان خانگی جهان است، قرار گرفته است.

نالا پس از اینکه صاحبانش تصاویری از او را از خانه خود در لس آنجلس منتشر کردند، در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. نالا، یک ترکیب سیامی و تابی، ثروتی ۱۰۰ میلیون دلاری دارد و زمانی که یک بچه گربه بود، صاحبانش او را در یک پناهگاه حیوانات پیدا کرده اند.

اما هم نالا و هم اولیویا بنسون زیر سایه گونتر ششم که ۵۰۰ میلیون دلار ثروت دارد، قرار گرفته اند. گونتر ششم، رتبه اول ثروتمندترین حیوان خانگی جهان را دارد. این ژرمن شپرد متعلق به شرکت گونتر است که دارایی و ثروت این سگ را مدیریت می کند. این شرکت در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده و گونتر ششم را پنج برابر ثروتمندتر از نفر دوم لیست کرده است.

در همین حال، گربه سوئیفت، اولیویا بنسون، ثروت خود را با حضور در بسیاری از تبلیغات با بودجه کلان در کنار سوئیفت، از جمله برای کوکای رژیمی در سال ۲۰۱۴، به دست آورد. این گربه همچنین در موزیک ویدیوهای سوئیفت، از جمله برای «جای خالی» و «من» حضور داشته است.

در سال ۲۰۲۰، سوئیفت تصویری از این گربه که پاهایش را روی مبل باز کرده بود، منتشر کرد. که بیش از ۲ میلیون لایک در صفحه اینستاگرام او به دست آورد.

سگ های اُپرا وینفری، سدی، سانی، لورن، لیلا و لوک همگی با ۳۰ میلیون دلار، در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا