مقایسه چهره بدون عمل الهام حمیدی از سرزمین مادری تا کنون

قسمتی از فیلم سرزمین مادری در تلویزون منتشرشده است که تغییر قیافه بازیگران از ده سال پیش تا کنون برای مخاطبان تعجب برانگیز بوده است.

به گزارش پارسینه پلاس، سریال سرزمین کهن در سال ۱۳۹۲ روی آنتن تلویزیون رفت، اما پس از پخش تنها چهار قسمت، متوقف شد و پس‌ از آن هم هرگز به آنتن نرسید یکی از بازیگران این سریال الهام حمیدی بوده است.  تفاوت چهره الهام حمیدی از سرزمین مادری تا کنون باعث شوکه شدن مخاطبان شده است در ادامه به مقایسه تصویر الهام حمیدی از گذشته تا کنون می پردازیم؛

الهام حمیدی

برخی اعتراضات قومیتی که با عصبانیت نمایندگان قومیت‌ها در مجلس همراه شد، درنهایت به توقف پخش این سریال انجامید. اسماعیل جلیلی، نماینده مسجدسلیمان در مجلس در پی پخش سرزمین کهن، اقدام صداوسیما در تحریف تاریخ بختیاری را غیرحرفه‌ای، اختلاف‌افکنانه و دشمن‌شاد‌کن دانست و خواستار توقف این سریال تا زمان اصلاح آن شد. محمد‌تقی توکلی، نماینده الیگودرز نیز در صحن علنی مجلس، به تقبیح این سریال پرداخت و عباس پاپی‌زاده، نماینده دزفول پس از بیان اظهاراتش در محکوم‌کردن این مجموعه، از ارسال پرونده سریال سرزمین کهن به شورایعالی امنیت ملی خبر داد.

الهام حمیدی

در ادامه ۷۰ نفر از نمایندگان قومیت‌های مختلف طی بیانیه‌ای عملکرد سازمان صداوسیما را نامناسب و آن را توهین‌آمیز دانستند؛ تذکرات کتبی آن‌ها به‌جهت اهانت به مردم بختیاری به سازنده سریال و نیز تذکرات به ریاست سازمان صداوسیما، شورای نظارت بر صداوسیما و نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صحن علنی مجلس توسط ضرغام صادقی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

الهام حمیدی

 

منبع:شمانیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا