ممانعت از تولید سریال «طلاق» به خاطر بازی «حمید صفت»

سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی بعد از گذشت پنج سال از شروع ساختش تمام نشده، رها شد و شنیده ها حاکی از آن است که حضور حمید صفت؛ رپر و خواننده در این سریال دردساز شده است.

به گزارش پارسینه پلاس، حمید صفت خواننده رپ در یکی از نقش های اصلی مجموعه تلویزیونی با نام موقت «طلاق» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی بازی کرده است.

شنیده ها حاکی از آن است که حضور این خواننده باعث شده که ریاست سازمان صداوسیما چندان موافق حضور این خواننده در سریال نباشد و تولید این سریال از یک سو به خاطر حمید صفت و از سوی دیگر بعد از سرقت آکسسوار و وسایل فیلمبرداری ادامه نیافت.

نیمه اول سال ۱۴۰۰ اعلام شد که ۸۰ درصد تصویربرداری این سریال به پایان رسیده است. در فاز دوم سریال هم برخی از بازیگران تغییر کردند.

زمان همان سال و زمانی که اعلام شد تصویربرداری سریال رو به اتمام است؛ سارقان به سینه‌موبیل و آکسسوار این مجموعه تلویزیونی، حمله کردند و به گفته سازندگان این سرقت باعث شد که عوامل این سریال را با خسارت عجیب و غریبی روبرو کردند. پیگیری‌ها نشان می‌داد؛ این تجهیزات در یک کامیون فوتون در منطقه فلاح تهران، میدان بهاران، خیابان بهاران جنوبی سرقت شده است.

منبع: بیلبورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا