ممنوع‌الفعالیت بودن مهران مدیری تکذیب شد

ساترا انتشار خبرها درباره صادرنشدن مجوز برای پخش برنامه اسکار با اجرای مهران مدیری را تکذیب کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، مهران مدیری که در ماه‌های اخیر با دو سریال «پدر گواردیولا» و «خائن‌کشی» در شبکه نمایش خانگی حضور داشته است، در هفته‌های گذشته نیز با حضور در شورای صدور مجوز ساترا برای دریافت مجوز برنامه‌ای جدید با عنوان «اسکار» اقدامات اولیه را انجام داده و با اعضای شورا در خصوص این برنامه گفتگو کرده است.

این برنامه که به شکل مسابقه برگزار خواهد شد، هم اکنون در سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در مرحله انجام استعلام و بررسی محتوایی است.

اخیراً شایعاتی مبنی بر صادر نشدن مجوز از سوی ساترا برای برنامه جدید مهران مدیری در برخی سایت‌های خبری منعکس شد که واکنش ساترا را در پی داشت و اعلام شد ساترا مخالفتی با صدور مجوز برای برنامه مهران مدیری ندارد. بر این اساس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در واکنش به شایعات منتشر شده مبنی بر ممانعت از صدور مجوز برای برنامه مهران مدیری اعلام کرد که هیچ مخالفتی برای صدور مجوز این برنامه نشده است.

گفته می‌شود برنامه اسکار از روی مسابقه خارجی «task master» ساخته خواهد شد و مهران مدیری همراه با نیما شعبان‌نژاد، مجری‌های این برنامه خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا