مهران رجبی کم بود؟ رضا گلزار هم اضافه شد!

به نظر می رسد بار دیگر مدیران تلویزیون برای نشاندن بینندگان پای آنتن خود، به تجربه تقریبا موفق حضور بازیگر- مجری در مسابقه های تلویزیونی دهه ۹۰ بازگشتند.

به گزارش سبک ایده‌ آل، انواع مسابقه های تلویزیونی در دوره ریاست علی عسگری در حالی تولید می شد که اجرای این مسابقه ها را چهره های شناخته شده سینما برعهده داشتند. تعداد این مجری ها در کنار مجریان چهره ای چون مهران مدیری، رامبد جوان به قدری بود که انتقادهایی درباره نوع اجرای این بازیگران صورت می گرفت و این که این چهره ها بیشترین دستمزد را برای اجرای مسابقه ها می گرفتند در حالی که برخی از آنها اصلا اصول اجرا را نمی دانستند.

با آمدن پیمان جبلی به سازمان، برای دو سال با توجه به تغییر برنامه سازی و رویکرد رئیس جدید؛ پخش این نوع برنامه ها کمتر شد. به نظر می رسد حالا مدیران سازمان به نتیجه رسیده اند برای برگرداندن بیننده های سیما باید باز هم به سراغ چهره ها بروند. بار دیگر تجربه موفق حضور بازیگران سینما در مقام مجری را تکرار کنند. البته حالا حضور چهره های شناخته شده در سیما هم متفاوت تر از دهه پیش است!

بازیگران سینمای ایران

مسابقه «معرکه» با اجرای سید جواد رضویان، به تهیه‌کنندگی حمید مراوندی و کارگردانی محمدرضا رضاییان بزودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.«معرکه» برنامه‌ای در حوزه‌ مسابقه و سرگرمی است که در هر قسمت دو گروه برای کسب جایزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بازگشت گلزار این بار با «پانتولیگ»

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار که حضور مجددش به عنوان مجری تلویزیون، سروصدای زیادی به راه انداخت، اجرای یکی از پرامیدترین برنامه‌های آینده شبکه ۳ را بر عهده دارد. گفته می‌شود این مسابقه با عنوان «پانتولیگ» قرار است در زمستان به آنتن این شبکه برسد. او که به عنوان یک بازیگر و خواننده شناخته می‌شود، با «برنده باش» یک تجربه اجرا دارد که به سرانجام نرسید و در میانه پخش متوقف شد.

علیرضا استادی و «شصتادیا»

بازیگران سینمای ایران

علیرضا استادی چهره جدیدی است که به جمع مجریان سیما پیوسته؛ بازیگر تلویزیون که قرار است مجری برنامه «شصتادیا» باشد، مسابقه ای که شرکت کنندگانش برای دهه ۶۰ و ۸۰ هستند و از شبکه دو روی آنتن می رود.

امین زندگانی در «شکوفا»

«شکوفا» عنوان برنامه جدید دیگری است که با اجرای یک بازیگر از دوشنبه ۴ دی‌ماه روی آنتن شبکه یک سیما رفته است. این برنامه با میزبانی امین زندگانی به معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان می‌پردازد. زندگانی پیش از این تجربه‌های محدودی در اجرای برنامه‌های «قرنطینه» شبکه نسیم و «۱۴ اینچ» شبکه آی‌فیلم نیز دارد، اما همچنان به عنوان یک بازیگر شناخته می‌شود.

ملیکا شریفی نیا در «کودک شو»

بازیگران سینمای ایران

ملیکا شریفی‌نیا فصل جدید «کودک‌شو» را میزبانی کند. این برنامه البته در فصل‌های پیشین نیز توسط پژمان بازغی و حمید گودرزی دو بازیگر دیگر سینما و تلویزیون اجرا می‌شد. او از هنرپیشه‌های زن انگشت‌شماری است که اجرای یک برنامه تلویزیونی را بر عهده می‌گیرد.

سروش جمشیدی در «گوی طلایی»

سروش جمشیدی به عنوان مجری برنامه «گوی طلایی» به شبکه آموزش سیما آمد. او در این مسابقه اطلاعات عمومی، از شرکت‌کنندگان پرسش‌هایی در حوزه‌های مختلف می‌پرسد و البته بنا به ساختار برنامه، باید این کار را به سرعت انجام دهد که با بسیاری از مسابقه‌های اطلاعات عمومی تفاوت دارد.

مجید واشقانی در «ایران بین»

مجید واشقانی

مجید واشقانی هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز از دیگر چهره‌هایی محسوب می‌شود که در ماه‌های اخیر از جهان بازیگری به دنیای اجرا سرک کشید. او که از ۱۰ مهرماه با میزبانی «ایران‌بین» در شبکه نسیم دیده می‌شود.

مهران رجبی حاضر در صحنه

مهران رجبی

یکی از برنامه های سیما، «خودمونی» است که اجرای برنامه خودمونی به عهده مهران رجبی است، این مسابقه با حضور دو گروه شرکت کننده که هر گروه متشکل از پدربزرگ و مادربزرگ به همراه همه فرزندان و نوادگان می‌باشد برگزار می‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا