مهناز افشار با لباس دزدان دریایی کارائیب / فیلم جدید خانم بازیگر؟! + عکس

اینستاگرام مهناز افشار  با انتشار عکس جدیدی از او در لباس دزدان دریایی به روز شده است. البته این عکس مربوط به فیلمی نیست و تنها با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده است.

مهناز افشار با لباس دزدان دریایی کارائیب

مهناز افشار با لباس دزدان دریایی کارائیب / گریم جدید فیلم خانم بازیگر؟! + عکس

سن مهناز افشار

مهناز افشار از بازیگران سرشناس سینمایی کشورمان بود. این سلبریتی در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد، مهناز افشار متولد سال مار است. او دارای تحصیلات در حد دیپلم تجربی است که پس از گرفتن دیپلم تغییر رشته داد و در رشته تدوین در یک موسسه غیرانتفاعی به مدت ۴ سال ادامه تحصیل داد.

کلاس بازیگری مهناز افشار

او دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است. این بازیگر ایرانی از سال ۱۳۹۸ از کشور ایران مهاجرت کرده است. او در کنار بازیگری به حرفه جواهرآلات هم می پرداخت و گاهی با برادرش در این زمینه همکاری می کرد؛ به این شکل که او طراحی های جدیدی که به ذهنش می رسید را به برادرش ارائه می داد تا آنها را بسازد.

همسر مهناز افشار

مهناز افشار در سال ۱۳۹۳ و در ۳۷ سالگی متاهل شد. نام همسر او محمدیاسین رامین است. همسر مهناز افشار فرزند ارشد محمدعلی‌ رامین، معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم و در دولت نهم مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد است. او از دانشگاه کشور آلمان مدرک دکترا گرفته است و ۲ ملیت ایرانی و آلمانی دارد. یاسین رامین از معاونان و مشاوران رئیس سازمان هلال احمر در دولت احمدی‌نژاد بود و پیش از ازدواج با مهناز افشار نیز یک بار ازدواج کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا