موفقیت باورنکردنی خانم معلم «گنگستر شهر آمل»

دنیای ارتباطات و اطلاعات، عصر تکنولوژی،دهکده جهانی و شبکه های اجتماعی همه با هم تقدیم می کنند؛ظهور و حضور یک ستاره! بله تعجب آمیز که اصلا نیست.مگر بار اول است چنین اتفاقی می افتد؟ همچنان که بار آخر هم نخواهد بود؛یقینا.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از خبرآنلاین، دنیای ارتباطات و اطلاعات، عصر تکنولوژی،دهکده جهانی و شبکه های اجتماعی همه با هم تقدیم می کنند؛ظهور و حضور یک ستاره! بله تعجب آمیز که اصلا نیست.مگر بار اول است چنین اتفاقی می افتد؟ همچنان که بار آخر هم نخواهد بود؛یقینا.

صدف صفر زاده معلم خوش ذوقی است که با روش های راحت تر و شیرین تر ریاضیات را به شاگردانش آموزش می دهد.

کلیپ هایش را همراه دخترم که ۱۰ ساله است؛دیده ام. متوجه شده ام که دخترم ریاضی را با روش خانم صفرزاده بهتر می آموزد.

تعداد دنبال کنندگان حساب اینستاگرام صدف صفر زاده تا قبل از ماجرای جنجالی کلیپ گنگستر شهر آمل آنگونه که شنیده ام شاید به بیست هزار نفر هم نمی رسید.

با آن که از آموزش ها و روش های مبتکرانه خوبی برای آموزش ریاضی استفاده می کرد اما آنچنان که باید اقبالی به او نبود.

معجزه اما زمانی برای این معلم شمالی روی داد که -آگاهانه یا غیر آگاهانه- آن کلیپ چند دقیقه ای گنگستر شهر آمل از طریق حساب اینستاگرامش منتشر شد.

پروژه ستاره شدن او اما از همین نقطه آغاز شد جایی که اغلب ملت و مسوولان بر علیه او موضع گرفتند و از این که فرزندانشان زیر نظر چنین معلمانی تربیت می شود ابراز تاسف کردند.

اوضاع آنچنان داغ و هیجانی شد که شایعه اخراجش شنیده شد و بعد هم شایعه استخدامش در باشگاه نساجی قائم شهر؛ در حالی که او نه از آموزش و پرورش اخراج شده بود نه به آن سرعت در باشگاه نساجی استخدام.

با این حال پس از ساعاتی کلیپ مورد نظر از اینستاگرام خانم صفرزاده حذف شد و او بابت پخش آن کلیپ از مردم عذر خواست.

این ماجرا که همه گیر شد و تقریبا کل ایران فهمیدند البته در مدت چند روز با نامه امام جمعه قائم شهر و حمایت تلویحی از او جمع شد.

این اما پایان ماجرا نبود زیرا حساب اینستاگرام این معلم ریاضی، رشد خیره کننده ای یافت و ساعت به ساعت بر تعداد دنبال کنندگانش افزوده شد.

حالا اما ستاره متولد شده بود. ستاره ای که احتمالا با سرعتی باورنکردنی به سمت سلبریتی شدن به پیش می رود.

حساب اینستاگرام این خانم معلم اکنون بیش از ۲۵۳ هزار دنبال کننده دارد و هر روز هم بر تعداد آن اضافه می شود.

او حالا روزانه، ساعاتی از زندگی اش را نمایش می دهد و تبلیغات خوبی هم می گیرد که نوش جانش.

عرضم اما این است. این ها از معجزه های فضای مجازی و قدرت شبکه های اجتماعی است که می تواند سرنوشت انسان ها را یک شبه چنین دچار تحول کند؛قدرت رسانه ها و شبکه های اجتماعی که هیچ قدرتی را یارای رویارویی با آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا