می‌دونی با هر شلواری چه کفشی باید بپوشی؟

اگر بخواهید همیشه آراسته و خوش تیپ به نظر برسید باید اصول مهم ولی در عین حال ریز دنیای مد را همواره در نظر بگیرید و رعایت کنید.

یکی از دغدغه‌های همیشگی خانم‌ها می‌تواند ست کردن شلوار و کفش باشد. چون هرروز تعداد مدل‌های شلوار و کفش زیادتر می‌شود و انصافا هم هر کفش و شلواری با هم نمای خوبی ندارند! پس باید بدانید که هماهنگی هر شلوار با کدام کفش بیشتر است تا اگر قصد خرید هم دارید بنابه این مساله هزینه کنید.

شلوار راسته:

شلوار راسته همیشه مد است. اما بعضی وقت‌ها بیشتر به چشم می‌آید و استقبال چشمگیرتری در استفاده از آن می‌شود.

این نوع شلوار در کنار هر مانتویی خوب به نظر می‌رسد و از آنجا که خیلی شلوار نجیب و بی دردسری است با اغلب کفش‌ها هم ست خوبی می‌سازد!

کفش پاشنه بلند، کفش کتانی و حتی صندل گزینه‌های مناسبی هستند.

 

شلوار بگ:

شلوار راسته‌ای که خیلی گشادتر باشد را بگ نامگذاری کرده‌اند‍! شلواری بسیار راحت که برای یک استایل کژوال خیلی مناسب است. کفش‌های هماهنگ با این شلوار هم باید مثل خودش راحت باشند! کفش کتانی، کفش ونس، صندل را می‌توانید بپوشید.

 

شلوار بوت کات:

شلوارهایی که شبیه دمپاگشاد هستند ولی گشادی آنها از دمپاگشاد بیشتر است و به اسم بوتکات دهان به دهان می گردد! شلواری که از زانو به پایین گشاد است. طرفداران خاص خود را دارد و ضمن اینکه پوشیدن این شلوار باعث قد بلندتر نشان دادن شما می‌شود!

برای بوتکات کفش‌های پاشنه بلند، لوفر، صندل و کتانی مناسب هستند. اگر کفش پاشنه بلند می‌پوشید زیبایی بوتکات موقعی بیشتر به چشم می‌آید که قد آن تا وسط پاشنه‌ی کفش شما بیاید.

 

شلوار مام استایل:

یک شلوار راحت که باید در ست کردن آن کمی به خودتان سختی بدهید! برای تمام محیط‌ها مناسب است و با کفش‌های ونس، پاشنه بلند و لوفر جذابتر به نظر می‌رسد.

 

شلوار اسکینی:

شلوار اسکینی یا همان شلوار جذب و لوله تفنگی! یکی از پرکاربردترین شلوارها است و طرفداران زیادی دارد. برای اسکینی می‎‌توان از کفش‌های کتانی، پاشنه بلند، لوفر و صندل استفاده کرد.

 

شلوار جاگر:

شلواری که مدل آن جنسیت ندارد. هم دخترانه است و هم پسرانه. بیشتر طرفداران استایل تام بوی از آن استفاده می‌کنند. باتوجه به راحتی این شلوار کفش انتخابی هم باید راحت باشد. کفش کتانی و ونس پیشنهاد ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا