ناخن سنگی؛ ترند جدید برای فصل تابستان

ترند ناخن سنگی را الیکس اِرل، ستاره تیک‌تاکی، سر زبان‌ها انداخت. او در ویدئویی که مانیکور سنگی‌رنگ خود را به نمایش گذاشته بود اعلام کرد که «دوران خاکستری‌اش» را سپری می‌کند.​

به گزارش پارسینه پلاس، ترند ناخن سنگی را الیکس اِرل، ستاره تیک‌تاکی، سر زبان‌ها انداخت. او در ویدئویی که مانیکور سنگی‌رنگ خود را به نمایش گذاشته بود اعلام کرد که «دوران خاکستری‌اش» را سپری می‌کند.

هرچه روزهای بیشتری از بهار را پشت سر می‌گذاریم، هجوم همیشگی به سمت رنگ‌های پاستیلی برای لاک ناخن و کشیدن طرح‌های گلدار جای خود را بیشتر به یک ترند جدید و داغ در تیک‌تاک می‌دهد: ناخن‌های سنگی.

سادگی این ترند که به «ناخن سنگی» معروف شده آن را به‌ویژه برای مینیمالیست‌ها جذاب می‌کند.

ظهور ناخن‌های سنگی

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

ترند ناخن سنگی را الیکس اِرل، ستاره تیک‌تاکی، سر زبان‌ها انداخت. او در ویدئویی که مانیکور سنگی‌رنگ خود را به نمایش گذاشته بود اعلام کرد که «دوران خاکستری‌اش» را سپری می‌کند.

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

لیان مورس، کارشناس ترندهای زیبایی برند BeautyGARDE، توضیح می‌دهد که این ترند اغلب دارای رنگ خاکستری عمیق با ته‌رنگ آبی نیمه‌شب یا سایه‌های روشن‌تری از خاکستری است که هر دو معمولاً با یک روکش براق تکمیل می‌شوند.

انتخاب بهترین خاکستری

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

انتخاب رنگ خاکستری مناسب برای آنکه ظاهر ناخن‌هایتان «سنگی» به نظر برسد بسیار مهم است اما کار دشواری نیست.

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

هنگام انتخاب لاک خاکستری ایده‌آل، به ته‌رنگ پوست‌تان توجه کنید. لاک‌هایی با ته‌رنگ سرد معمولاً مکمل رنگ پوست‌های سرد هستند، در حالی که آن‌هایی که ته‌رنگ گرم‌تری دارند می‌توانند برای پوست‌های گرم جذاب‌تر باشند.

چطور ناخن سنگی داشته باشیم؟

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

در ادامه یک راهنمای گام به گام برای درست کردن ناخن سنگی وجود دارد:

ناخن‌هایتان را آماده کنید:  مهم است که پایه ناخن‌هایتان را به خوبی مانیکور کنید. ناخن‌ها را صاف کرده، سوهان بزنید و فرم بدهید. فرم‌های بادامی یا تابوتی به ویژه برای این ترند مناسب هستند اما درنهایت می‌توانید به ناخن‌هایتان هر فرمی که دوست دارید بدهید.

یک لایه بیس کُت بزنید:  لیان مورس استفاده از یک لایه نازک از بیس کت (لاک پایه) را توصیه می‌کند تا زمینه برای لاک اصلی فراهم شده و از چسبندگی و ماندگاری بهتر آن اطمینان حاصل شود.

چطور «ناخن سنگی» داشته باشیم؟

لاک خاکستری را به ناخن‌هایتان بکشید:  یک لاک خاکستری خنثی انتخاب کنید و دو تا سه لایه نازک روی ناخن‌هایتان بکشید، اجازه دهید هر لایه قبل از اعمال لایه بعدی کاملا خشک شود.

با تاپ کُت تمام کنید:  هنگامی که لاک خشک شد، یک تاپ کت نازک روی آن بزنید. عموماً برای این رنگ لاک، لایه رویی را براق انتخاب می‌کنند، اما روکش مات نیز می‌تواند جایگزین شیکی باشد.

مرطوب کنید:  کوتیکول‌های خود را مرطوب نگه دارید تا ناخن‌هایی سالم و زیبا داشته باشید. مرطوب کردن منظم، ناخن‌های شما را شاداب و هیدراته نگه می‌دارد.

منبع: روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا