نسبت فامیلی مهدی پاکدل و فردوسی پور لو رفت

مهدی پاکدل که به تازگی مصاحبه ای با عادل فردوسی پور انجام داده حین مصاحبه متوجه نسبت فامیلی عجیبی با یکدیگر شدند.

به گزارش پارسینه پلاس، مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور زوج مشهور بازیگر در برنامه ۳۶۰ عادل فردوسی پور شرکت کردند و در این برنامه گفتگوی صمیمی با محمد بحرانی و عادل فردوسی پور مجری برنامه داشتند. در بخشی از برنامه ۳۶۰،عادل به شباهت مهدی پاکدل با دایی اش اشاره کرد و عکس دایی خود را نشان داد. در ادامه این بخش صحبت‌های عادل فردوسی‌پور در مورد شباهت مهدی پاکدل و دایی اش را می‌خوانید.

عادل فردوسی‌پور مجری مطرح برنامه ۹۰ در گفتگو با رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل با نشان دادن عکس دایی اش به شباهت عجیب مهدی با او اشاره کرد و گفت:

کاور مهدی و رعنا جان رو که زدن بچه‌ها، من عکس رو نگاه کردم و گفتم چقدر این شبیه دایی منه،یک دایی دارم که آلمان زندگی می‌کنه بهش میگم داسی چون بچه که بودم انقدر که تند می‌گفتم دایی مسیح همه فکر می‌کردن اسمش داسی هست. همون موقع تا عکس رو دیدم گفتم چقدر شبیه دایی منه و عکس رو قبل از برنامه به رعنا نشون دادم و ایشون هم تایید کردن و فهمیدم که چرا من انقدر شما رو بیشتر دوست دارم،داستانش اینه.

رعناآزادی ور و مهدی پاکدل در فیلم محمدرسول الله و چهارراه استانبول همکاری داشتند اما بعد از حضور در موزیک ویدئوی عاشقانه همایون شجریان که نقش اصلی آن را رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل بازی می‌کردند، شایعه ازدواج این دو بازیگر مطرح کشورمان در فضای مجازی منتشر شد.

عاطفه رضوی (بازیگر) همسر برادر مهدی پاکدل، ۲۹ آبان ۱۳۹۹ عکس دونفره این زوج را منتشر نمود و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی‌ور را تبریک گفت و نوشت دوستتان دارم مخصوصا در کنار هم.

رعنا آزادی ور دومین همسر مهدی پاکدل است. همسر اول مهدی پاکدل بهنوش طباطبایی هنرمند سینما و تلویزیون بود که در اسفند ۱۳۸۹ با او ازدواج کرد اما زندگی مشترک این زوج بازیگر دوام چندانی نداشت و به جدایی ختم شد.

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا