نصرالله رادش از رازهای زندگی ارژنگ امیرفضلی پرده برداشت

به تازگی نصرالله رادش از ساعت خوش گفته. ساعت خوش همانی‌ست که تا هزاره بعدی هم اگر ببینید احتمالا برایتان تازگی دارد.

به گزارش پارسینه پلاس، به تازگی نصرالله رادش از ساعت خوش گفته. ساعت خوش همانی‌ست که تا هزاره بعدی هم اگر ببینید احتمالا برایتان تازگی دارد. رادش هم از همانجا گل کرد.

می‌گوید ساعت خوش مدیون نوشته‌های ارژنگ و داوود است. حتی مهران مدیری هم پیشتر این را گفته که این برنامه به خاطر حضور ارژنگ امیرفضلی و زنده‌یاد داوود اسدی در تیم نویسندگی موفق بود. برنامه‌ای که به نظر می‌رسد تا امروز و پس از سه دهه رقیب جدی‌ای ندارد.

بازیگر مشهور از کانادا به مهران مدیری اعلان جنگ کرد

اما چیزی که در این میان بحث‌برانگیز شده، کامنت پرحرف و حدیث ارژنگ برای رادش است: “عزیزم قربون صداقت، لطف داری ولی مهران مدیری میگه همش کار من بوده، تو هم بگو کار اون بوده، یک وقت ناراحت نشه از عظمتش کم نشه غصه میخوره.” اینکه ارژنگ با مدیری شوخی کرده یا واقعا دلخوری‌هایش را با این لحن بیان کرده را احتمالا باید از خودش بپرسیم. نکته عجیب‌تر اینکه او همواره در گفتگوهای خود از مدیری به نیکی یاد کرده و گفته که با کسی هم مشکلی ندارد. البته که این روزها در کانادا شرایطش کمی فرق کرده. از حرفه اصلی‌اش دور شده و در تورنتو راننده تاکسی‌های اینترنتی‌ست و اینطور که می‌گوید به لحاظ درآمد رویه ایده‌آلی را طی نمی‌کند و با مشکلات سرو کله می‌زند.

همین شرایط موجب شده تا کمدی این‌روزهای ارژنگ به سیاهی میل کند. از وضعیت نابسامان دخل و خرج در کانادا تا همان ویدئوی تبریک سال نو، همه و همه حال و روز او را به خوبی لو می‌دهند. اما او هنوز هم خلاق است، مخاطبش را غافلگیر می‌کند و احتمال می‌دهیم که بازدید ویدئوهایش از برنامه‌های طنز تلویزیون بیشتر باشد.

۳ دیدگاه

 1. خداشناس
  قدرشناس
  حق شناس
  خدا پرستی انساندوستی
  انساندوستی خدا پرستی
  دانایی و معرفت
  خدا آفرینش انسان
  آدمیت انسانیت

 2. ارژنگ از همین تلوزیون ارژنگ شده،حالا تو میگی ویدئوهاش از برنامه‌های طنز تلوزیون پر بازدیدتره؟؟؟؟
  البته که شما هم برای جذب بازدیدکننده این اراجیف رو به هم میبافی.
  وگرنه نه ارژنگ مالیه،نه شما عاشق کارای اونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا