نمایشگاه «داریوش مهرجویی، کابوس‌ها و رویاها» برگزار می شود

«داریوش مهرجویی، کابوس‌ها و رویاها» عنوان نمایشگاه سحاب زری‌باف است که از ۱۸ تا ۲۵ خردادماه در گالری آریانا برپا می‌شود.

به گزارش پارسینه پلاس، زری‌باف که به عنوان عکاس فیلم، تجربه همکاری با زنده‌یاد داریوش مهرجویی را در فیلم سینمایی «اشباح» داشته، مجموعه‌ای از حضور داریوش مهرجویی در پشت صحنه این فیلم سینمایی و پرتره‌های شخصی این کارگردان فقید را درقالب عکس و ویدئوآرت درگالری آریانا به معرض نمایش خواهد گذاشت.

سحاب زری‌باف تاکنون در بیش از ۳۵ اثر سینمایی همچون «خورشید»، «اشباح»، «شب، داخلی، دیوار» و… به عنوان عکاس فیلم حضور داشته است. او سیمرغ بلورین جشنواره سی‌وسوم فیلم فجر و تندیس شانزدهمین جشن خانه سینما برای مجموعه عکس‌های فیلم «اشباح» ساخته زنده‌یاد داریوش مهرجویی، سیمرغ بلورین بهترین مجموعه عکس برای فیلم «خورشید» از سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر و تندیس بهترین عکاس سال سینما برای فیلم «ایستاده در غبار» از سومین جشن عکاسان سینمای ایران را در کارنامه دارد.

کلیه عواید حاصل از فروش آثار صرف حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توسط موسسه محک خواهد شد. گالری آریانا در الهیه، انتهای خیابان مریم شرقی، ابتدای فرشته (شهید فیاضی)، شماره ۹ واقع است. این نمایشگاه ۱۸ خردادماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ برگزار می‌شود و تا ۲۵ خردادماه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا