نوه ی بروس لی را دیدید؟

بروس لی رزمی کار معروف دو رگه هنگ کنگی آمریکایی که در سنین جوانی درگذشت تنها یک نوه دارد در این مطلب تصاویر او را ببینید.

به گزارش سبک ایده آل، رن کیسلر به عنوان نوه بازیگر و رزمی کار مشهور و برنده جایزه، بروس لی معروف است. نام مادرش شانون لی است و کیسلر نیز مانند پدربزرگش در هنرهای رزمی بسیار خوب است و همین مهارت او را در کانون توجه قرار داده است.

بروس لی/ورن کیسلر

شانون ایمری لی ، رزمی کار، هنرپیشه و بازرگان زن اهل ایالات متحده آمریکاست. وی دختر بروس لی و لیندا لی کدول و خواهر براندون لی می‌باشد.

بروس لی/ورن کیسلر

کیسلر در ۲۱ می ۲۰۰۳ در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد. او در خانواده شانون لی و آنتونی ایان کیسلر به دنیا آمد. آنتونی یک طراح و فروشنده آثار هنری آمریکایی است. او ترجیح می دهد زندگی خصوصی داشته باشد و چیزهای زیادی در مورد او نمی دانند. مادر رن، شانون نیز بازیگر و کارگردان محبوبی است. او در چندین فیلم مانند Warrior، I Am Bruce Lee، Epoch، Martial Arts و غیره بازی کرده است.

بروس لی/ورن کیسلر

روح هنرهای رزمی در خانواده او جاری است. علاقه او به هنرهای رزمی از سنین بسیار پایین شروع شد. کیسلر همچنین دوست دارد مانند مادر و پدربزرگ مرحومش بازی کند و به همین دلیل، به زودی خود را آماده می کند تا به صنعت سینما بپیوندد.

بروس لی/ورن کیسلر

مادرش شانون لی دارایی خالص حدود ۱۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

بروس لی/ورن کیسلر

بروس لی/ورن کیسلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا