نگاهی به خودروهای خاندان سلطنتی عربستان که فقط در خواب دیده اید!

خاندان سلطنتی عربستان سوار خودروهای لوکسی می شوند که در جهان خاص و کمیاب است و هوش از سر می برد.

به گزارش سبک ایده‌آل،  خاندان سلطنتی عربستان مدت‌هاست که به سبک زندگی مجلل و ثروت هنگفت خود مشهور بوده‌اند.

این خانواده یکی از ثروتمندترین خانواده ها در جهان است و دارایی خالص آن بیش از ۱.۴ تریلیون دلار تخمین زده می شود.

ثروت عظیم آنها عمدتاً ناشی از کنترل آنها بر ذخایر عظیم نفت عربستان سعودی است که بخش قابل توجهی از تولید نفت جهان را تشکیل می دهد.

وقتی مانند خانواده سلطنتی عربستان ثروتمند باشید، عشق شما به طلا غیر قابل کنترل میشود، در خاندان سلطنتی عربستان سعودی همه جا شاهد طلا هستیم؛ از کاخ ها، بشقاب ها، نقاشی ها و حتی ابرخودروها.

از میان ابرخودروهای طلایی این خاندان سلطنتی می‌توان به خودروهای زیر اشاره کرد:

پولمن لیموزین

یک خودروی لوکس ۶ در به طول ۲۱ فوت است که فضای داخلی جادار و راحت را برای سرنشینان خود ارائه می دهد. این خودرو اغلب برای مقاصد دیپلماتیک استفاده می شود و یک انتخاب محبوب در میان سران کشورها و دیگر مقامات بلندپایه است. ارزش تخمینی این خوردو ۱.۶ میلیون دلار است.

رولزرویس فانتوم

با قیمتی بالغ بر ۵۰۰۰۰۰ دلار یکی دیگر از خودروهای لوکس این خاندان است. فانتوم یک سدان لوکس پرچمدار رولزرویس است که به خاطر ویژگی های مجلل و سواری نرمش شناخته شده است. این خودرو اغلب برای پاسخگویی به نیازها و ترجیحات خاص صاحب خود سفارشی می شود، با گزینه هایی برای فضای داخلی سفارشی و پرداخت های خارجی منحصر به فرد.

Lamborghini Murcielago LP۶۴۰

با قیمت تخمینی ۳۵۰۰۰۰ دلار نیز در این فهرست جای گرفته است که یک خودروی اسپرت با کارایی بالا از لامبورگینی است که به دلیل طراحی تهاجمی و موتور قدرتمند V۱۲ خود شناخته شده است. این خودرو می تواند به سرعت ۲۱۱ مایل در ساعت برسد و اغلب برای رویدادهای پیست و سایر فعالیت های با سرعت بالا استفاده می شود.

ویرون ابرخودروی بوگاتی

بوگاتی ویرون نیز با قیمت تخمینی ۲.۵ میلیون دلار در این فهرست است؛ ویرون یک ابرخودروی بوگاتی است که به دلیل سرعت و عملکرد بی نظیرش شناخته شده است. این خودرو دارای یک موتور چهار توربوشارژ W۱۶ است که بیش از ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت تولید می کند و به آن اجازه می دهد به حداکثر سرعت ۲۶۷ مایل در ساعت برسد.

Aston Martin One-۷۷

در این فهرست Aston Martin One-۷۷ – با قیمت تخمینی ۱.۸ میلیون دلار نیز قرار دارد. One-۷۷ یک ابرخودروی با نسخه محدود از استون مارتین است که به دلیل طراحی شیک و آیرودینامیک خود شناخته شده است.

این خودرو از یک موتور ۷.۳ لیتری V۱۲ بهره می برد که ۷۵۰ اسب بخار قدرت تولید می کند و به آن اجازه می دهد به حداکثر سرعت ۲۲۰ مایل در ساعت برسد.

مرسدس بنز G۶۳ AMG ۶×۶

دیگر خودرو این فهرست مرسدس بنز G۶۳ AMG ۶×۶ با قیمت تخمینی ۱.۵ میلیون دلار است. G۶۳ AMG ۶×۶ یک خودروی آفرود از مرسدس بنز است که به دلیل طراحی خشن و قابلیت‌های استثنایی آفرودش شناخته شده است.

این خودرو دارای شش چرخ، چهار چرخ محرک و یک موتور قدرتمند V۸ است که ۵۳۶ اسب بخار قدرت تولید می کند.

ابرخودروهای طلایی خاندان سلطنتی عربستان سعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا