نگاهی به لباس محمدرضا گلزار و همسرش در مراسم ازدواجشان

به گزارش سبک ایده آل به نقل از شمانیوز، این روزها خبری در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود که واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است. چه خبری؟ ازدواج یکی از سرشناس‌ترین هنرپیشه‌های ایرانی یعنی محمدرضا گلزار. این بازیگر معروف که سالیان طولانی در دنیای تصویر نقش‌آفرینی کرده، هر چند وقت یک‌بار با خبر و حاشیه‌ای تازه ورد زبان مخاطبان دوستدار و غیردوستدار خود می‌شود. حالا هم یکی از مهم‌ترین و جنجالی‌ترین خبرها و حاشیه‌های تمام عمرش را در شبکه‌های مجاز دست‌به‌دست می‌کنیم. به بهانه انتشار تعدادی اندک از تصاویر او در مراسم عقد و ازدواجش به‌سراغ بررسی استایل گلزار رفته‌ایم. دوست دارید که با ما همراه باشید.

از هنرپیشه‌های معروف و کسانی که لقب سوپراستار را یدک می‌کشند، انتظار زیادی درباره استایل و تیپ پوششی در مراسم خاص زندگی‌شان می‌رود. گلزار از آن هنرپیشه‌های مطرحی است که نسبت به مرور زمان و گذر عمر (او ۴۶ساله است)، اندام و ظاهر خوبی دارد. در واقع، ورزش پی‌در‌پی و سبک زندگی سالم مانع از آن شده که اثری از سن و سال حقیقی در چهره این هنرپیشه هویدا شود. ظاهر جذاب و اندام متناسب دو اهرم بزرگ و مهم در کمک به خوش‌استایل‌شدن هر فرد هستند. هرچند که این‌ها اهمیت زیادی دارند اما کافی به نظر نمی‌رسند. رعایت کدهای پوششی، آراستگی، تناسب اندام و مدل لباس و سطح هماهنگی اجزا و عناصر هر استایل هم در خوش‌پوشی مهم‌اند. گلزار در مراسم عقد محضری بسیار ساده ظاهر شده است.

به نظر می‌رسد که او آنچنان که باید به آراستگی استایل در این مراسم اهمیت نداده است. کت‌وشلوار اتوکشی خوبی ندارد و پیراهن هم آشکارا دارای چروک‌هایی است که به چشم می‌آیند. دمپای شلوار بلندتر از حدی است که باید برای چنین استایلی باشد. در واقع، این کت‌وشلوار رسمی باید آراسته‌تر می‌بود و دمپای شلوار هم فقط یک‌سوم از کفش را می‌پوشاند. نمره گلزار در این بخش از مراسم آنچنان بالا نیست. نظرتان چیست؟

هرچقدر که استایل و حالت چهره محمدرضا گلزار در مراسم عقد محضری از آراستگی کامل و نشاط دور است، تیپ او در این تصویر نمره بیست می‌گیرد. این عکس که تصویری از همراهی ساقدوش‌های مراسم با داماد است، پر است از ایده‌های درست استایلینگ. کت‌وشلوارهای افراد داخل تصویر و البته داماد بسیار خوش‌دوخت است و متناسب با اندام و تن هرکس دوخته شده‌اند. استفاده از پاپیون و عینک‌های دودی هم ایده خوبی به نظر می‌رسد. استفاده از عینک دودی در استایل‌های رسمی کمی چالش‌برانگیز است. باید حتما به سراغ عینکی بروید که استایل را از رسمی‌بودن خارج نمی‌کند و وصله‌ای ناجور به بدنه استایل نیست. گلزار و دوستانش در این تصویر به سراغ نوع درست و مناسبی از عینک دودی رفته‌اند. این عینک‌ها حالت اسمارت‌کژوال دارند. یعنی هم از رسمی‌بودن کافی برای ست‌کردن با کت‌وشلوار برخوردار هستند و هم دوز و سطحی از اسپرت‌بودن را دارند و برای عکس‌برداری مراسم شاد و اندکی غیررسمی مانند مراسم قبل از ازدواج و خداحافظی با مجردی (به قول فرنگی‌ها، بچلرپارتی) گزینه‌هایی مناسب‌اند.

 محمدرضا گلزار

این کت‌وشلوار که ظاهرا برای مراسم دامادی از سوی گلزار استفاده شده است، خوش‌دوخت به نظر می‌رسد و متناسب با اندام این بازیگر معروف است. یادتان باشد که اگر کتتان دارای یک دکمه منفرد است، حتما باید این دکمه را بیاندازید و کت را باز نگذارید. پاپیون هم انتخاب محافظه‌کارانه‌ای است و همیشه برای موقعیت‌های مختلف جواب می‌دهد. به نظر می‌رسد که از نظر محدودیت‌های پوششی که برای بازیگران وجود دارد هم مخالفت‌ها با پاپیون کمتر از گزینه‌های دیگر مانند کراوات است. گلزار هم احتمالا به همین دلیل از پاپیون در استایل دامادی‌اش استفاده کرده است.

مقوله گرومینگ یا همان اصلاح موها و محاسن هم یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه استایلینگ است. این موضوع برای داماد معروف به خوبی لحاظ شده است و آرایش موها و ریش‌ها هم مرتب و مناسب است. در تصویر بالا، گلزار را در کنار امین حیایی می‌بینید که او هم برای شرکت در مراسم از پاپیون استفاده کرده است. همان‌طورکه پیش‌تر هم گفتیم، استفاده از این عنصر تزئیناتی و در دسته اکسسوری‌ها ظاهرا کمی با نیات محافظه‌کارانه انجام می‌شود. در هر حال، ایرادی به انتخاب پایپون نیست. تا زمانی که ارتفاع گردن یک فرد متناسب باشد، استفاده از پاپیون در استایل مانعی ندارد. رنگ پاپیون هم بهتر است که متضاد با پیراهن انتخاب شود تا کنتراست موجود در استایل به درخشیدن بخش‌های مختلف آن کمک کند. البته در سال‌های اخیر، ترندهای دیگری هم رواج داشته‌اند. مثلا، استفاده از پیراهن و پاپیونی همرنگ هم زیاد دیده می‌شود. با این حال، ایده تضاد رنگی جذاب‌تر است.

محمدرضا گلزار

تصاویری از همسر محمدرضا گلزار هم در سطح فضای مجازی مشاهده می‌شود. بنا به اخبار، نام او آیسان آقاخانی است و ظاهرا در زمینه مدلینگ فعالیت‌هایی در کارنامه حرفه‌ای‌اش دیده می‌شود. در تصویر بالا که شاهد استایلی استاندارد از این بانوی زنجانی هستیم. ست‌کردن دو رنگ آبی و قهوه‌ای از ایده‌های خوب پوشش است که ظاهرا آیسان هم به آن وفادار است. خانم آقاخانی متولد سال ۱۳۷۶ است و در تصاویری که از او منتشر شده، به نظر می‌رسد که با دنیای استایل و فشن بیگانه نیست. شاید ریشه این موضوع در فعالیت‌های حرفه‌ای‌اش در حوزه عکاسی و مدلینگ باشد. برخی معتقدند که پرداختن به زندگی سلبریتی‌ها اهمیتی ندارد و کار گزافی است. برخی هم بر این باور هستند که چنین اخباری مفرح و سرگرم‌کننده است. باید قبول کرد که زندگی چهره‌های سرشناسی مانند گلزار که طرفداران فراوانی دارند و با مخاطبان در طی سالیان طولانی همراه بوده‌اند، کنجکاوکننده و واکنش‌برانگیز است. در هر حال، تمرکز زیاد روی این اخبار بیهوده است اما سرک‌کشیدن به ابعادی از آن مانند مرور استایل‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

محمدرضا گلزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا