هادی چوپان قصد مهاجرت دارد؟

مثل همیشه موضوع ماندن هادی چوپان در آمریکا و احتمال تغییر تابعیت او هم در مراسم دوبی مطرح شد و مورد سوال قرار گرفت.

به گزارش پارسینه پلاس، هادی چوپان که طی روزهای اخیر در نمایشگاه دوبی ماسل شو حاضر شده بود، روز گذشته بعد از حدود ۳ ماه به شیراز برگشت. جالب اینکه چوپان حتی بیش از سال قبل که عنوان قهرمانی مسترالمپیا را کسب کرده بود، مورد استقبال مردم قرار گرفت.

قبل از بازگشت به شیراز هادی چوپان در دبی در مراسمی باشکوه حاضر شد و در حالی که خیلی از ایرانیان حاضر در دبی در این مراسم حاضر بودند، مورد تجلیل قرار گرفت. صحبت‌های هادی چوپان مثل همیشه خیلی‌ها را تحت تاثیر خودش قرار داد.

اینطور که از صحبت‌های نایب قهرمان مسترالمپیای ۲۰۲۳ برداشت شد، او همچنان با انگیزه و اشتیاق به فکر کسب قهرمانی‌های بیشتر در این رویداد بزرگ است و از خانواده‌اش به شدت به‌خاطر سختی‌هایی که می‌کشند، تقدیر و تشکر می‌کند.

اما مثل همیشه موضوع ماندن هادی چوپان در آمریکا و احتمال تغییر تابعیت او هم در این مراسم مطرح شد و مورد سوال قرار گرفت. هادی چوپان به سبک خودش پاسخ جالبی به این سوال و شایعات همیشگی داد: “هادی چوپان تا الان بیش از ۵ پاسپورت عوض کرده و ۱۶۰ کشور دنیا را گشته است. همه کشور ها را دیدم، اما معتقدم اگر همه این کشورها را جمع کنی، مخففش می‌شود: ایران. همه چیز در ایران داریم و تنها کشوری هستیم که مردمش قدر قهرمانی را می‌دانند. خیلی‌ها می‌گویند تو بزرگ‌ترین قهرمان ایران هستی، چرا ماشینت این است یا چرا اینقدر ساده به فلان مجلس می‌روی. من می‌گویم شخصیت افراد مهم است.”

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود می‌گوید: “ورزش کشور ما نیاز داشت که یک ساندو(جایزه برنده مسترالمپیا) داشته باشد. خدا را شکر بعد از ۶۰ سال برگزاری مسترالمپیا اولین ایرانی و حتی اولین آسیایی هستم که توانستم ساندو را به کشورم بیاورم. شاید من تنها قهرمانی باشم که بعد از قهرمانی دنبال این نیستم که اسمم در روزنامه بخورد یا تلویزیون از من گزارش بگیرد. به بچه‌هایم نیز یاد دادم که جزیی از این آب و خاک هستند و مادر اصلی همه ما ایران است.”

این صحبت‌ها نشان می‌دهد حاشیه‌های مسترالمپیای ۲۰۲۳ و نایب قهرمانی چوپان که از نظر خیلی از کارشناسان به ناحق اتفاق افتاده بود، او را ناامید نکرده و قرار است این قهرمان شیرازی همچون گذشته زیر نظر هنی رامبد، مربی ایرانی-آمریکایی خود تمریناتش را ادامه دهد.

البته که اخیرا از سوی هنی رامبد اعلام شده هادی چوپان برخلاف سال‌های گذشته که فقط در یک رقابت مسترالمپیا در طول سال شرکت می‌کرد، قرار است امسال در آرنولدکلاسیک آمریکا نیز حاضر شود که چند ماه دیگر برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا