همایون شجریان و برادر کوچکش در برلین+عکس

عکسی از همایون شجریان به همراه برادر کوچکش در برلین در فضای مجازی منتشر شد.

عکسی از همایون شجریان به همراه برادر کوچکش در برلین در فضای مجازی منتشر شد. همایون شجریان، خواننده نام‌آشنای موسیقی ایرانی و فرزند خلف استاد محمدرضا شجریان، امروز ۳۱ اردیبهشت ماه تولد ۴۷ سالگی خود را جشن می‌گیرد. خبرهایی مبنی بر اینکه همایون شجریان با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است به گوش میرسد. گیتی خوانساری بعد از کنسرت همایون شجریان و گل دادنش به سحر دولتشاهی عکسی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

زندگی‌نامه همایون شجریان

همایون شجریان در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران در خانواده‌ای اهل موسیقی متولد شد. وی فرزند محمدرضا شجریان و برادر کوچک مژگان شجریان است. او در سال ۱۳۷۵ با گیتا خوانساری ازدواج کرد که حاصل این ازدواج فرزندی به نام یاسمین است.

چند سالی است در فضای مجازی، خبر ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان دست به دست می‌شود. این دو هنرمند کشور تا کنون به این موضوع واکنش نشان ندادند و خبر رسمی ازدواج خود را اعلام نکردند ولی آن‌ها در اکثر مکان‌های عمومی و خصوصی با یکدیگر دیده شده‌اند و شکار دوربین عکاسان شده‌اند. همچنین سحر دولتشاهی در روز خاک‌سپاری استاد شجریان در کنار همایون شجریان ایستاده بود و در آخر در ماشین وی سوار شد. همچنین سحر دولتشاهی بارها عکس کودکی همایون شجریان را استوری کرده و اخیرا با او و دخترش یاسمن به عراق سفر کرد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا