همسر آقای بازیگر برنده اسکار از بدجنسی‌های مادرشوهرش گفت!

کامیلا آلوز ادعا کرد که مادر همسرش متیو مک‌کانهی، مری مک‌کیب، پیش از پذیرش کامل او در خانواده، بسیار بدجنس و بداخلاق بوده است!

کامیلا آلوز خانم مدل و طراح مد و فشن ۴۱ ساله درباره رابطه خود با مادرشوهرش در اوایل ازدواجش صحبت کرده است. کامیلا آلوز و متیو مک کانهی، بازیگر مشهور هالیوودی، در سال ۲۰۱۲ ازدواج کردند.

این زوج عاشق حالا صاحب ۳ فرزند هستند. خانم مدل و طراح فشن در مصاحبه اخیر خود درباره بدجنسی‌های مادر شوهرش صحبت کرده است.

کامیلا در این مصاحبه فاش کرد که مادرشوهرش سعی داشت تا او را امتحان کند. «او همه این کارها را زمانی که من به تازگی با متیو آشنا شده بودم انحام می‌داد.»

خانم مدل ادامه داد: «او من را با نام شریک‌های احساسی سابق متیو صدا می‌کرد.

ناگهان شروع به صحبت کردن به زبان اسپانیایی می‌کرد. همه نوع رفتارهای مختلف برای پایین آوردن سطح من می‌کرد.»

متیو مک کانهی و کامیلا آلوز و فرزندانشان

بدجنسی‌های عجیب و غریب مادرشوهر هالیوودی!

آلوز سپس فاش کرد که او سرانجام پس از دعوت از مک کیب برای پیوستن به او در یک سفر کاری به استانبول، قلب مادرشوهرش را به دست آورد.

آلوز به اشتراک گذاشت: «در تمام مسیر به آنجا، کل سفر با هواپیما به استانبول، او داستان‌های عجیبی برای من تعریف می‌کرد و ایده‌های اشتباهی در ذهن من ایجاد می‌کرد.»

با این حال خانم طراح لاتین توضیح داد که به گزارش وقت صبح در روز سوم سفر همه چیز بهتر شد.

«من متوجه شدم که او از من انتظار دارد تند و تیز باشم. پس من زبان لاتین تند و تیزم را به او نشان دادم. پس از کمی بحث و گفت و گو او بلاخره من را قبول کرد.»

«از آن روز به بعد، ما شگفت انگیزترین رابطه را داریم. من برای او احترام زیادی قائلم. او نیز برای من احترام زیادی قائل است.»

آلوز و مک‌کانهی اولین بار در سال ۲۰۰۶ رابطه احساسی خود را آغاز کردند. این زوج شش سال بعد ازدواج کردند. آنها سه فرزند دارند: لوی ۱۴ ساله، ویدا ۱۳ ساله و لیوینگستون ۱۰ ساله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا