همسر سابق بهاره رهنما مجری شد

«زیباشو» نام برنامه‌ای است که این روزها امیرخسرو عباسی با همکارانش در حال ضبط و تولید آن هستند. برنامه‌ای که او اجرا و تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده دارد.

به گزارش پارسینه پلاس، امیرخسرو عباسی بیش از ۲۰ سال در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت کرده و به گفته او «زیباشو» می‌تواند پاسخگوی بسیاری از چالش‌ها در زمینه پوست و مو و زیبایی باشد.

محصولاتی که نباید صرفاً به ارزان بودن و گران بودنِ آن توجه کرد و قرار است در «زیباشو» با حضور تولیدکنندگان با کیفیتِ در این حوزه به همین پرسش‌ها پاسخ داده شود.

هنرمندان و شخصیت‌های شناخته شده‌ای در عرصه‌های مختلف حتی ورزش کشور به این برنامه خواهند آمد و به عنوان میهمان نه تنها از تجربیاتشان در این حوزه بلکه در قالب مسابقه‌ها و چالش‌هایی حضور پیدا می‌کنند. این چالش‌ها هم بخش کمدی دارد و هم آموزشی.

این برنامه ۴۰ دقیقه‌ای بین چند آیتم، گفت‌وگو، کارشناس و صاحب برند و موسیقی و حضور هنرمندان تقسیم می‌شود. یعنی در واقع به تعبیر تهیه‌کننده برنامه یک تاکشوی گفت‌وگومحور صرف نیست و مخاطب با تنوعی از قالب‌ها چه آیتم، بازی و مسابقه و همچنین بازی‌هایی که وجه کمدی و طنز و در عین حال آموزش و علمی برای مخاطبان دارد.

این رئالیتی‌شو برای اولین بار است که در ایران ساخته می‌شود که در حوزه آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های پوست و مو و زیبایی به زودی از طریق یکی از پلتفرم‌های نمایش‌خانگی پخش خواهد شد.

برای اولین بار مجری برنامه فقط یک سلبریتی نیست یک مجری صرف نیستت کسی است که در این حوزه ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد و به جهت داشتن چهره معروف خود و علت اصلی این ۲۰ سال تجربه این اجرا را داشته است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا