همسر علیرضا بیرانوند هر روز خوشتیپ‌تر می‌شود

اکرم بیراوند همسر علیرضا بیرانوند تولد شوهرش را جشن گرفت.

به گزارش پارسینه پلاس، در تصاویری که از جشن تولد او منتشر شده، همسرش اکرم با تیپی جدید و زیبا دیده می‌شود.

اکرم همسر علیرضا بیرانوند هر روز خوشتیپ‌تر شده است.

همسر بیرانوند: بعد از ۴ بار خواستگاری به علیرضا جواب مثبت دادم

همسر ستاره تیم ملی گفت: علیرضا از اینکه من در ورزشگاه باشم و گل بخورد، ناراحت می‌شود. در واقع از غر زدن‌های من بیشتر از سرمربی می‌ترسد.

خبرورزشی: زندگی کردن با یک ورزشکار حرفه‌ای و به خصوص فوتبالیست‌ها شاید به لحاظ مالی و رفاهی خوب باشد. ولی در کنار آن سختی‌های خاص خودش را هم دارد و هر کسی شاید نتواند این سختی‌ها را تحمل کند.

حضور در اردوهای مختلف و بازی ها، سفرهای زیاد و دوری از خانواده و مشکلاتی از قبیل مصدومیت باعث می‌شود. تا زندگی با یک فوتبالیست حرفه‌ای کار سختی باشد.

فوتبالیست‌ها همیشه مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرند و مصاحبه‌های زیادی از آن‌ها در طول روز می‌بینیم. ولی همسر یک فوتبالیست خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

حالا ما در یک حرکت متفاوت به سراغ همسر یکی از ستاره‌های حال حاضر تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند رفتیم.

همسر علیرضا، دختر عموی او محسوب می‌شود و گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی ازدواج فامیلی انجام داده است.

با همسر بیرانوند در خصوص سختی‌های زندگی با یک فوتبالیست، بازگشت علیرضا به فوتبال ایران. و سایر مسائل گفت و گویی انجام دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست:

*خانم بیرانوند به عنوان اولین سوال می‌خواهم بپرسم که زندگی با یک فوتبالیست حرفه‌ای مثل علیرضا چطور است؟

خب در کل خوب است ولی به طور طبیعی هر شغلی سختی‌های خاص خودش را دارد. اینکه علیرضا یک فوتبالیست حرفه‌ای است و در تیم ملی بازی می‌کند، باعث افتخار من و فرزندانم است.

ولی خب قسمت سخت ماجرا به دوری از علیرضا برمی گردد. خیلی وقت‌ها ما نمی‌توانیم آنطور که باید در کنارش باشیم و علیرضا به خاطر بازی‌ها و اردوها مجبور است از ما دور باشد.

این دوری و حس دلتنگی اذیت کننده است ولی خب شرایط کاری همسرم اینطوری است و باید با آن کنار می‌آمدم.

*خب علیرضا در ایران یک چهره بسیار محبوب است و طبیعتا شما به همراه او به هرجا که می‌روید، با کلی طرفدار مواجه می‌شوید. وآن‌ها درخواست‌های مختلف مثل گرفتن عکس و امضا و… دارند. برخورد شما با این قضیه به چه شکلی است؟

در حقیقت اوایل ازدواجمان کمی برای من سخت بود. با اینکه آن موقع علیرضا در تیم نفت بود. ولی خدارا شکر از همان موقع هم مردم خیلی به علیرضا لطف داشتند و ابراز علاقه می‌کردند.

واقعیت این است که من بعضی وقت‌ها ناراحت می‌شدم ولی رفته رفته برای خودم این قضیه جا افتاد که با این موضوع کنار بیایم.

از نظر من حس بسیار خوبی است که همسر آدم تا این حد محبوب باشد و در واقع متوجه شدم که ناراحتی من بی‌مورد بوده است.

الان نزدیک به ده سال است که واقعا خسته نمی‌شوم و دوست دارم که علی با مردم و طرفدارانش وقت بگذراند. و به احساسات آن‌ها جوا بدهد.

شاید باورتان نشود ولی الان بعضی وقت‌ها در جاهای شلوغ که ممکن است کسی برای عکس یا امضا گرفتن جا بماند. به علیرضا می‌گویم آن آقا یا خانم از قلم افتاده و برو و با او عکس بگیر.

به نظرم این لطف و محبتی که مردم به علیرضا دارند، با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست و واقعا حس خوبی به این موضوع دارم.

*علیرضا خیلی وقت‌ها ازشما و بچه‌ها دور است. مثلا یکسال در پرتغال بدون شما زندگی کرد. این موضوع را چطور مدیریت کردید و چطور گذشت؟ این در حالی است که من می‌دانم علیرضا وابستگی شدیدی به شما و مخصوصا بارانا (دختر علیرضا) دارد. و یک شب‌هایی از شدت دلتنگی به هم می‌ریخت و عصبی می‌شد.

همه این حرف‌هایی که زدید عین واقعیت است و واقعا برای خود ما هم دوری از علیرضا خیلی سخت و دشوار است.

ولی به هر حال هر حرفه و شغلی سختی خودش را دارد و من خدا را شکر می‌کنم که توانستم یک زن مستقل باشم. و با این موضوع کنار بیایم. با این حال برای بچه‌ها این موضوع سخت‌تر است و خیلی وقت‌ها به شدت دلتنگ می‌شوند.

آن‌ها نیاز دارند تا با پدرشان وقت بگذرانند و من واقعا نمی‌توانستم بعضی اوقات جبران نبودن علیرضا را بکنم.

با این حال همیشه به خودم می‌گفتم که بعد از هر سختی، آسایش در راه است. و همین موضوع انگیزه‌ای می‌شد که اوضاع را برای خودم و بچه‌ها سر و سامان بدهم و به خوبی مدیریت کنم.

*علیرضا بعد از ۲ سال به ایران برگشت تا برای پرسپولیس بازی کند. شما موافق بازگشت او به ایران بودید؟

راستش من اولین مشوق علیرضا برای رفتن بودم. با اینکه وابستگی شدید به ایران داشتم. چون علیرضا یک بازیکن حرفه‌ای و عاشق کارش بود، دوست داشتم بازی در اروپا را هم تجربه کند و این موضوع باعث پیشرفتش شود.

در مورد بازگشتش هم باید بگویم، شرایط طوری بود که باید به ایران برمی گشت و ما از تصمیم علیرضا حمایت می‌کنیم.

از اینکه الان علیرضا را کنار خودمان داریم خیلی خوشحالیم. پرسپولیس تیم محبوب ما و علیرضا است. و خوشحالیم دوباره علیرضا به تیم محبوبش برگشت.

با این حال امیدوارم دوباره شرایط طوری رقم بخورد که بتواند لژیونر شود و در یکی از بهترین تیم‌های دنیا فیکس بازی کند.

۲ دیدگاه

  1. ول داشته باشی خوشتیپ میشی هر چی پول مملکته میریزن تو دهن اینا مگ چیکار کردن ک این همه واسشون هزینه کردید چون یبار توپ کریستینو گرفت وای

  2. بی غیرت که تصویر اینجوری از ناموست تو فضای مجاری میزاری از لر ناموس پرست بعیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا