جنجال‌های هواداران استقلال بعد از بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر

برگزاری بازی آخر استقلال در ورزشگاه خالی از تماشاگر، باعث اعتراض هواداران این تیم شد.

به گزارش پارسینه پلاس، با اعلام سازمان لیگ، رقابت‌های سه هفته پایانی لیگ برتر به طور همزمان برگزار می‌شود، گویا در صورت همزمانی دیدارها در هفته پایانی استقلالی‌ها باید دیدار خود را در ورزشگاه پاس برگزار کرده و در صورت قهرمانی بدون حضور تماشاگران و هواداران جشن بگیرند.

برگزاری دیدار پایانی استقلال به میزبانی پیکان موجب شده تا استقلالی‌ها نسبت به برنامه‌ریزی سازمان لیگ از حالا اعتراض کنند.

کاربر کریم خان با انتشار توئیتی نوشت: مطابق با گفته ی خود پرسپولیسی‌ها «تغییر ورزشگاه» در هفته‌های پایانی لیگ یعنی «مهندسی مسابقات» به نفع اون تیم… فقط احیانا سال قبل که بازی با پیکان رفت ورزشگاه آزادی، مهندسی مسابقات در کار نبود؟!!

کاربر حامد آبی دوست هم اینگونه واکنش نشان داد: چرا هر سال استقلال جلو پیکان باید بره دستگردی و پرسپولیس نمیره؟

دایی ناسر هم با حمله به پرسپولیسی‌ها نوشت: ‌با موجوداتی طرفیم که ۲ فصل پشت هم هست که تیم محبوبشان بازی مهمانی با پیکان را توی آزادی و قزوین و با تماشاگر برگزار کرده، ولی درخواست استقلال برای برگزاری بازی با همان پیکان باتماشاگر را مهندسی لیگ و زیاده‌طلبی می‌دانند! اونوقت همین‌ها از لزوم وجود عدالت حرف می‌زنن!

کاربر ارسی هم خواستار تغییر ورزشگاه بازی آخر استقلال شد: همانطور که دو فصل اخیر بازی پرسپولیس و پیکان به بهانه‌ی حضور هواداران که حق مسلم باشگاه سرخ دونستن تو ورزشگاه دستگردی برگزار نشده، بازی ‎استقلال و پیکان هفته آخر هم نباید اکباتان برگزار بشه.

منبع: منیبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا