هوش خود را محک بزنید!

آیا برای یک چالش سرگرم کننده آماده اید؟ بازی‌های فکری معماهایی هستند که می‌توانند به بهبود مهارت‌های حل مسئله کمک کنند و چالش‌های لذت‌بخشی برای ما باشند.

بازی فکری امروز شامل یافتن یک کد ۳ رقمی با تجزیه و تحلیل یک تصویر با ۴ ترکیب است که سرنخ های خوبی را ارائه می دهند.

معمای یافتن کد که ضریب هوشی و مهارت های منطقی شما را به چالش می کشد

نکاتی که باید برای حل این چالش رعایت کنید

یافتن کد ۳ رقمی صحیح نیاز به بررسی و تمرکز دقیق دارد. باید به نقطه های رنگی ای که بعد از هر ترکیب ۳ عددی قرار می گیرد دقت کنید. هر چندتا نقطه سیاه نشان دهنده تعداد عددهای در هر ردیف است که در کد نهایی نیستند. نقطه زرد به این معنی است که به همان تعداد اعدادی در آن ردیف هست که در کد نهایی وجود دارد، اما ترتیب قرارگیری آنها درست نیست و نقطه سبز به این معنی است که عددی که در کد نهایی هست در جای درست خودش قرار دارد.

توجه به این نکته ضروری است که نقاط رنگی به ترتیب قرار نگرفته اند، بنابراین باید توجه بیشتری داشته باشید. این چالش از لحاظ سختی سطح متوسط است.

لذت شکستن کد

معمای یافتن کد که ضریب هوشی و مهارت های منطقی شما را به چالش می کشد
بازی‌های کد شکن، علاوه بر سرگرمی، راهی عالی برای به چالش کشیدن مغز شما هستند. شما می توانیم از منطق و هوش برای کشف کدهای پنهان در بازی استفاده کنیم. یادگیری و بازی این معماها آسان است، اما در برخی سطوح می تواند به طرز عجیبی سخت باشد. این دست بازی ها به ما کمک می کنند تا مهارت های حل مسئله خود را توسعه دهیم.

جواب صحیح

آیا آماده کشف کد نهایی هستید؟ آیا خودتان توانستید به جوابی برسید؟ به افرادی که کد این معما را در کمتر از ۱۵ ثانیه پیدا کرده اند تبریک می گوییم! شما واقعا ذهن تیزبینی دارید. راه حل در تصویر نشان داده شده است.

معمای یافتن کد که ضریب هوشی و مهارت های منطقی شما را به چالش می کشد

پاسخ صحیح: ۳۸۶ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا