واقعا این دختر برادرزاده بهروز وثوقی در ایران است+ تصویر

عکسی از دختر سارا خوئینی ها و چنگیز وثوقی با چهره ای بسیار جذاب منتشر شد.

به گزارش پارسینه پلاس، تصویری از برادر زاده بهروز وثوقی که حاصل ازدواج چنگیز وثوقی و سارا خوئینی ها است با چهره ای زیبا  منتشر شد.

سارا خوئینی ها

بهروز وثوقی سمبل سینمای فارسی پیش از انقلاب این روزها با گلایه از نابرادری به صدر اخبار بازگشته است. چنگیز یکی از برادران بهروز اخبرا به این اتهام برادر واکنش نشان داد.

بهروز وثوقی بازیگر مشهور سینما درگیر اختلاف مالی با برادرانش شده است.

وثوقی مدعی است که برادرانش اموالش را در ایران تصاحب کرده اند. در روزهای اخیر این اختلاف علنی شده و به فضای مجازی راه یافته است.

بهروز وثوقی می‌گوید برادرانش اموالش را تصاحب کرده‌اند.

بهروز وثوقی دو روز پیش در پستی اینستاگرامی به تندی در این باره نوشت:

«از آنجایی که عده‌ای به عنوان برادران من خود را معرفی می‌کنند، باید بگویم که فیروز، چنگیز، شهراد، از برادران ناتنی هم بدتر بوده‌اند و همه آن‌ها با جعل سندها، اموال مرا صاحب شدند و حالا ادعای برادری می‌کنند.

این‌ها همگی از پشت به من خنجر زدند. متاسفم که از اسم من به عنوان برادر سوءاستفاده می‌کنند. من برادرانی واقعی با این اسامی ندارم.»

بهروز وثوقی، ستاره فیلم‌هایی مانند قیصر، کندو، سوته‌دلان و ده‌ها اثر دیگر سینمای پیش از انقلاب، در چهار دهه گذشته از فعالیت در داخل ایران محروم بوده است.

او متولد ۲۰ اسفند ۱۳۱۶ است. این هنرپیشه پرسابقه و سرشناس سینما و تئاتر برادر چنگیز وثوقی و شهراد وثوقی است که هر دو در ایران به کار هنرپیشگی مشغول‌اند.

منبع: فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا