واکنش تند کمال تبریزی به بهانه پخش سریال سرزمین مادری

کمال تبریزی، کارگردان سریال سرزمین مادری نسبت به پخش فصل دوم این سریال به شدت انتقاد کرد.

به گزارش سبک ایده‌ آل ، فصل دوم سریال سرزمین مادری پس از سال‌ها در حال پخش است، اما شرایطی که این سریال در آن پخش می‌شود، باعث اعتراض‌های پیاپی کمال تبریزی، کارگردان این سریال شود.

کمال تبریزی با انتقاد مجدد از نحوه پخش سریال سرزمین مادری گفت که سریالش یتیم و بی‌سرپرست شده و زحمات و هزینه این سال‌ها در حال نابودی است و حیف که به چنین سرنوشتی دچار شد!

کمال تبریزی در خصوص وضعیت خروجی پخش سریالش در صفحه شخصی خود با بیان اینکه «از مزخرف‌ترین صداگذاری و میکس» استفاده شده، توضیح داده است:

«همانطور که قبلا اشاره کردم تهیه‌کننده سریال «سرزمین مادری» و سیمافیلم در یک اقدام مشترک، در حال پخش فصل دوم سریال با عجله‌ای باورنکردنی و به بدترین شکل ممکن هستند!

متاسفانه ارتباط مرا نیز برای رفع نواقص سریال قطع کرده‌اند و نمی‌دانم چرا!؟ احتمالا تصورشان این است که دیگر نیازی به نظرات کارگردان ندارند!»

این کارگردان همچنین نوشته است: «قسمت چهارم از فصل دوم را که دیدم آه از نهادم بلند شد و فهمیدم که سریال یتیم و بی‌سرپرست شده و زحمات و هزینه این سال‌ها در حال نابودی است.

صدای ساز نی را مثلا از رادیو می‌شنوید تا اینکه موسیقی متن شروع می‌شود و صدای نی به پایان می‌رسد اما در کمال تعجب با اتمام موسیقی دوباره صدای ساز نی بی‌هیچ دلیلی و به نحو مخربی شروع می‌شود! و تقریبا مطمئن هستم که به خاطر عجله‌ای که داشتند هیچکس متوجه ارتکاب این خطای آشکار نشده است یا شاید هم تصور کرده‌اند که این طور بهتر است!»

تبریزی ضمن ابراز تاسف گفته است: «حیف از این سریال که نهایتا به چنین سرنوشتی دچار شد و در کمال تاسف و به احتمال زیاد باید منتظر خرابکاری‌های بعدی هم باشیم.»

کمال تبریزی پیش‌تر هم ضمن انتقاد از وضعیت پخش فصل دوم سریال «سرزمین مادری» بدون رفع نواقص آن، از مخاطبان عذرخواهی کرده بود و در عین حال به حذفیات این سریال هم اشاره داشت.

منبع: پنجره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا