واکنش رئیس صدا و سیما به گفته‌های مدیر شبکه چهار

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: بخشی از چهره‌ها خودشان به ما ابراز کرده‌اند که به دلیل فشار‌های روانی وارد شده از بیرون و همان عبارتی که مدیر محترم شبکه چهار استفاده کردند، تمایلی به همکاری ندارند.

به گزارش پارسینه پلاس، جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما در واکنش به اظهارات مدیر شبکه چهار سیما گفت: بخشی از چهره‌ها خودشان به ما ابراز کرده‌اند که به دلیل فشارهای روانی وارد شده از بیرون و همان عبارتی که مدیر محترم شبکه چهار استفاده کردند، تمایلی به همکاری ندارند. ️دلایل مختلف دیگری هم وجود دارد که بخشی هم مالی است. بخشی هم شاید فعلاً در شرایطی نیستند که بخواهند همکاری کنند.

گفتنی است که چندی پیش مدیر شبکه چهار سیما درمورد حضور چهره‌ها در تلویزیون گفته بود: تلویزیون سروش صحت، مهران مدیری، احسان علیخانی و رامبد جوان را ممنوع‌التصویر نکرده بلکه این‌ها به دلیل تفتیش عقاید روشنفکران جرات نمی‌کنند به تلویزیون بیایند!

1 دیدگاه

  1. یک سری که راهشون رو از مردم جدا کرده اند بر کشور ما حکومت می کنند و نمی گذارند مردم مثل سایر انسانهای کره زمین با آزادی ، شرافت ، آرامش ، رفاه زندگی کنند . خداوند نسل آدم هایی مثل جبلی را از روی زمین بردارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا