واکنش عجیب همایون شجریان به خبر طلاقش از سحر دولتشاهی +عکس

این استوری را همایون در واکنش به شایعاتی که این روزها پیرامون خودش و سحر دولتشاهی جریان دارد منتشر کرده . شاید ما اشتباه کنیم اما کمی هم بوی جدایی می‌دهد.

به گزارش پارسینه پلاس ، احتمالا خیلی از ایرانی‌ها امروز صبح خود را با استوری عجیب همایون شجریان آغاز کرده باشند. در واقع موجی که همایون ایجاد کرده تا همین لحظه ادامه دارد. این استوری را همایون در واکنش به شایعاتی که این روزها پیرامون خودش و سحر دولتشاهی جریان دارد منتشر کرده . شاید ما اشتباه کنیم اما کمی هم بوی جدایی می‌دهد.

ابتدا خبر آمد این خانواده هنرمند در انتظار به دنیا آمدن فرزندشان هستند. اما بعدتر امین فردین، خبرنگار بدنامی که طی سال‌های اخیر در خارج از کشور شایعات زیادی حول سلبریتی‌های ایرانی به راه انداخته است گفت که همایون شجریان با یکی از دوستان سحر دولتشاهی وارد رابطه شده و در واقع به او خیانت کرده است. پیش از این و هنگامی که دولتشاهی با رامبد جوان در زندگی زناشویی بود، همین شایعه به گوش رسیده بود و برخی ادعا کرده بودند دلیل طلاق رامبد و سحر، خیانت رامبد جوان به دلیل ارتباط با یکی از دوستان سحر دولتشاهی بوده است.همایون شجریان امروز صبح بیدار شد و ملت را شوکه کرد!

اما نکته‌ی دیگری که در نگارش این استوری کمی توی ذوق می‌زند، جمله‌بندی همایون خان است. اصلا یعنی چه که “حمایت و رفاقت تا ابد پابرجاست”؟ یا مثلا “خسته شد صبر ما” درباره چیست؟ انگار او از سر استیصال این چند کلمه را تایپ کرده و احتمالا خودش هم اگر الان قرار بود این استوری را منتشر کند به نحو دیگری عمل می‌کرد. اصلا همایون خان چه کاری بود صبح زود این استوری را بگذارید؟ البته که حدس می‌زنیم به لحاظ روحی احتمال تحت فشار شدیدی بودید. راستی ایموجی آخر نیز ما را یاد پدر بزرگوارتان انداخت. چه مرد نیکی بود. شما هم بیشتر مراقب خودتان باشید.

همایون شجریان امروز صبح بیدار شد و ملت را شوکه کرد!

پژمان موسوی، روزنامه‌نگار نیز درباره تازه‌ترین اکت مجازی همایون شجریان می‌نویسد: برای من به شخصه نه زندگی‌ خصوصی همایون شجریان و سحر دولتشاهی مهم است نه فکر می‌کنم به کسی ربطی دارد چه کسی با چه کسی رابطه دارد یا ندارد، یا چرا داشته، یا نداشته. آن‌قدر این کشور «مسئله» دارد که وقتی برای پرداختن به این حاشیه‌ها نیست. ولی وقتی فردی در جایگاهِ همایونِ شجریان خودش با دستِ خودش محتوایی درباره‌ی جدایی از نامزدِ خود منتشر می‌کند، و در آن از الفاظی استفاده می‌کند که زیبنده‌ی او و جایگاه‌اش نیست، نوشتن از آن موضوع، دیگر معنای سابق را ندارد و اتفاقا مسئله‌ای است که باید درباره‌ی آن نوشت.

این، نه از سرِ بیکاری است، نه پرداختن به محتوایی زرد نه سَرَک کشیدن به زندگی خصوصی دیگران. اتفاقا آدم‌هایی در حد و اندازه‌ی آن‌ها، که به درست یا غلط جایگاهی میان مردم و صاحبِ صدا و تریبونی در میان افکار عمومی هستند، خودشان و نوشته‌های‌شان و مواضع‌شان «مهم» است و باید درباره‌ی آن حرف زد. شخصا من و شما می‌توانیم صدا یا شخصیتِ همایون شجریان را دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم، ولی او همایون شجریان است، یکی از سرمایه‌های فرهنگی و هنری ایران. اگر حتی درباره‌ی کسی چون او و حرف‌ها و نوشته‌هایش هم نتوان نوشت پس درباره‌ی چه کسی می‌توان نوشت؟

کاربران چه نظری درباره رفتار اخیر همایون شجریان دارند؟

هانی: کاش بچه‌ها وقتی بزرگ می‌شن اون وجهه اجتماعی که از طریق خانواده ( پدر و مادر) به دست آوردن رو خراب نکنن و باید قبول کنیم امثال همایون شجریان، حافظ ناظری بیشتر شهرتشون بخاطر پدرهاشون بوده و البته در کنارش سعی و تلاش خودشون.

فریدون: به خودت بیا مرد! این چه ادبیاتیه آخه؟ ناسلامتی تو پسر استاد شجریانی! چرا باید در مورد زندگی خصوصیت اینجوری واکنش نشون بدی آخه؟!!!

ثریا: خیلی جالبه. طرف اومده از خودش دفاع کرده میگن چرا صحبت کردی. بعد ایراد دومشونم اینه ک چرا به لحن شاهنامه سخن به زبان نیاوردی. انگار چون شجریانه باید تو خونه راه بره بگه طعام را بیاورید.

نارون: همایون شجریان نه در هنر موسیقی در حد پدر بوده، نه چیز دیگری … شخصا تعجب نکردم از این ادبیاتش، بیشتر از این توقعی نداشتم ازش …

ترانه: از همه انتظار داریم اون جوری که خودمون فکر میکنیم رفتار کنند و واکنش نشون بدن، ولی یک لحظه فکر نمیکنیم اگه یه حرفی پشت سر خودمون و خانوادمون تو کل فضای مجازی پخش بشه و مردم راجع بهش حرف بزنن چه فشاری بهمون وارد میشه و چجوری واکنش نشون می‌دیم

و آیشیک: همایون خان از روش پدر که تقلید نمی‌کنی. حداقل روش برخی از همکاران دیگه‌تون رو سرلوحه قرار بدید شاید در مواجهه با مشکلات این چنینی بتونید موفق عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا