واکنش پلیس به خبر سرقت مسلحانه از مونا فرجاد

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اخبار منتشر شده مبنی بر سرقت مسلحانه از مونا فرجاد را تکذیب کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، به دنبال آنکه صبح امروز، خبری از سرقت از مونا فرجاد، از بازیگران زن تئاتر و تلویزیون کشورمان؛ در فضای مجازی منتشر شد، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت به این موضوع واکنش نشان داد و در اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد.

در متن اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ آمده است:‌ «برابر بررسی دقیق صورت گرفته، انتشار خبر در خصوص سرقت با سلاح سرد از یکی از بازیگران سینما و تئاتر کشور کاملا کذب و دروغ است.

واکنش پلیس به خبر سرقت مسلحانه از مونا فرجاد

تصویری که این بازیگر از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد

پلیس تهران همچنین درباره تصاویر منتشرشده از این بازیگر زن بر روی تخت بیمارستان نیز اعلام کرد:‌ « این دروغ پراکنی با سوءاستفاده از تصویر این بازیگر در زمان مراجعه به یکی از مراکز درمانی صورت گرفته است.»

مونا فرجاد حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز؛ دوشنبه ۱۵ آبان ماه، با انتشار تصویری از خود بر روی تخت یکی از مراکز درمانی در حساب رسمی اینستاگرامش اعلام کرد که مردی موتورسوار با کلاه مشکی و ماسک بر صورت قصد داشته تا با تهدید قمه از او و یکی از دوستانش سرقت کند که ناکام مانده است. او روایتی از آنچه که دیده را در حساب اینستاگرامش منتشر و ادعا کرد که پیش از این چندین مورد زورگیری در همان نقطه رخ داده است. فرجاد درباره اینکه محل وقوع حادثه در کدام منطقه از تهران بوده، اظهارنظری نکرده و تنها گفته که در مقابل در یک رستوران حضور داشته است.»

این بازیگر در حساب اینستاگرام خود ادعایی مبنی بر اینکه مورد سرقت واقع شده مطرح نکرده است و به نظر می‌رسد که برخی از رسانه‌ها، صفحات اینستاگرام و کانال‌های تلگرامی به اشتباه این تصاویر را تحت عنوان سرقت از وی بازنشر کرده‌اند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا