وقتی گلزار با قهرش رشیدپور را شوکه کرد!+عکس

سال‌ها پیش محمدرضا گلزار مهمان برنامه شب‌های شیشه‌ای و رضا رشیدپور بود.

به گزارش پارسینه پلاس، در بخشی از برنامه گلزار از سوال رضا رشیدپور ناراحت شد و وانمود به قهر کردن کرد.

 

رشیدپور با گلزار فامیل است!

رضا رشیدپور که پنج‌شنبه ۸ شهریور مهمان برنامه «خندوانه» بود در بخشی از صحبت‌هایش به نسبت فامیلی‌اش با محمدرضا گلزار و رامبد جوان اشاره کرد.

رشیدپور در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به ساخت برنامه «حالا خورشید» گفت: «من برنامه صبحگاهی را دوست دارم و همه جای دنیا برنامه‌های صبح، برنامه‌های مولف و جذابی هستند.»

او همچنین درباره روحیات و ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری خودش هم توضیح داد: «من اصلاً در زندگی شخصی آدم جنجالی نیستم. آدمی درون گرا و در خانه ساکت هستم و روحیه جنجالی ندارم. ولی در شرایط برنامه‌سازی این جنجال پیش می‌آید و در کار رسانه طبیعی است.»

این مجری شب گذشته همچنین از نسبت فامیلی‌اش با محمدرضا گلزار و رامبد جوان هم پرده برداشت و گفت:«پدر عزیز رضا گلزار فامیل مادر نازنین من هست، عموی من هم فامیل پدر نازنین شماست.»

مجری «حالا خورشید» در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اولویت‌هایش در زندگی اشاره کرد و گفت: «اولویت‌هایم در زندگی شخصی در وهله اول خانواده‌ام است و دخترم. هلنا الان ۱۲ سال دارد و رابطه بسیار خوبی با هم داریم.»

حسرت بزرگ رشیدپور

حسرت بزرگ زندگی رشیدپور نکته دیگری  و این مجری درباره‌اش گفت: «یکی از حسرت‌هایم این است که‌ای کاش چند سال پیش دوره خلبانی را تمام می‌کردم، در این صورت الان خلبان هواپیمای مسافربری بودم. الان اگر بخواهم دوباره شروع کنم، ۷ ماهی فرصت تمام وقت می‌خواهم که تمرین کنم و بتوانم دوره خلبانی را تمام کنم.»

رشیدپور در ادامه صحبت‌هایش هم گفت: «من بچه‌های کار را خیلی دوست دارم و از مردم می‌خواهم اگر چیزی از این کودکان نمی‌خرند، به آن‌ها مهربانی کنند. شخصا حاضرم با ۱۰ نفر از بچه‌های کار به خرید بروم و یک روز را با آن‌ها باشم تا هرچه دوست دارند، بخرند.»

در پایان نیز رشیدپور درباره تداوم پخش خندوانه از رامبد جوان پرسید و جوان پاسخ داد: «فکر کنم تا فصل ۶ و ۷ را بسازم. البته ساخت خندوانه بسیار سخت است و گاهی من را از زندگی شخصی خودم هم دور می‌کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا