ویشکا آسایش در پروژه میلیاردی عربستان علیه ایران حضور دارد؟

یکی از صفحات سینمایی اینستاگرام خبری راجع به ساخت یک فیلم سعودی تحت عنوان «جنگجوی صحرا»، فیلمی با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری را منتشر می‌کند.

به گزارش پارسینه پلاس، این فیلم با همکاری گروه رسانه‌ای mbc و با موضوع جنگ ذوقار و شکست سنگین خسروپرویز پادشاه ایران ساسانی از اعراب قبل از ظهور اسلام (قبایل بکر بن وائل) و با حضور بن کینگزلی در نقش خسروپرویز و ویشکا آسایش بازیگر ایرانی در نقش همسر این پادشاه ساسانی!

سینما آرمانی: بعد از انتشار پست مذکور و خبر حضور ویشکا آسایش در فیلمی ضد ایرانی (خبر منبع معتبری هم دارد، سایت imdb) حسین لامعی سینمایی‌نویس فعال در فضای مجازی با سه استوری و ادبیاتی بی‌سابقه از خجالت آسایش درمی‌آید.

روز بعد طبق نوشته خودش وقتی بیدار می‌شود متوجه می‌شود که استوری‌هایش پاک شده است. چون استوری او با لینک پست اصلی منتشر شده بود و وقتی ادمین پیج اول پست را حذف می‌کند طبیعتا استوری‌های او نیز حذف می‌شود.

حالا باید صبر کرد و منتظر واکنش ویشکا آسایش به این خبر مهم ماند و آیا اصلا خبر صحت دارد یا نه و اگه دارد، ایشون چه توضیحی ارائه می‌دهد!

پروژه ۷هزار میلیارد تومانی

برترین‌ها: عربستان سعودی با بودجه «۷هزار میلیارد تومانی» درحال ساخت فیلمی با موضوع «شکست ایران ساسانی» است.

هالیوود با همکاری ام‌بی‌سی درحال ساخت فیلم «جنگجوی صحرا»، با موضوع شکست ارتش خسرو پرویز از قبایل «بکر بن وائل» در جنگ معروف «ذوقار» است.

ویشکا آسایش در پروژه میلیاردی عربستان علیه ایران حضور نخواهد داشت.

عربستانی‌ها همزمان با سرمایه‌گذاری در تکنولوژی، صنعت و علم، درحال تغییر افکار عمومی جهانی و تغییر دیدگاه ملت‌ها نسبت به تاریخ و فرهنگ خودشان هستند.

تکذیب ویشکا آسایش

حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با سرمایه‌گذاری عربستان در حال تولید است شایعه است.

فرهیختگان: وی اعلام کرده که فهرست بازیگران فیلم «جنگجوی صحرا» در imdb دستکاری شده و او در این فیلم حضور ندارد.

چندی پیش شایعه حضور ویشکا آسایش در بین بازیگران یک فیلم ضد ایرانی که با سرمایه‌گذاری عربستان در حال تولید است منتشر شد.

در خبرها با استناد به سایت imdb اسم این هنرپیشه زن ایرانی در میان بازیگران فیلم جنگجوی صحرا مطرح شد.

ویشکا آسایش اما اعلام کرد فهرست بازیگران فیلم «جنگجوی صحرا» در imdb دستکاری شده و او در این فیلم حضور ندارد.

او نوشته است: «خبر بازی من در فیلم Desert Warrior درست نیست. فکر می‌کنید من اگه قرار بشه یه روزی با Ben Kingsley همبازی، بشم امکان داره که فرصت بدم کسی قبل از خودم خبرش رو منتشر کنه؟!

احتمالاً آنقدر ندید بدید بازی در میارم که از کار کردن باهام منصرف بشن. کاش اقلاً وقتی شماهایی که اصرار دارید یه کاری کنید آدم فحش بخوره کمی خلاق‌تر از این باشید که imdb رو دستکاری کنید و کاش بعضی از هم دربست اون دستکاری رو باور نکنید.

شماها پس فردا فیلم بیرون میاد و خودتان میبینید که من توش نیستم خودتون ضایع میشید»

این فیلم درباره حمله به پادشاه ساسانی و شکست اوست که منجر به تغییرات وسیعی در منطقه خاورمیانه می‌شود. عربستان برای این فیلم ۱۴۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا